Mucize Doktor Kıvılcım Kimdir? Özge Özder’in hayatı, sevgilisi ve dizileri

Mucize Doktor dizisindeki Kıvılcım nasıl bir karakter? Kıvılcım’ı canlandıran Özge Özder kim?  Fox Tv’nin The Good Doctor dizisinden uyarlanan Mucize Doktor’un Başrol oyuncusu Doktor Ali karakterine Taner Ölmez hayat verirken Mucize Doktor Kıvılcım kim merak edildi. Kıvılcım ve Özge Özder’in hayatı, sevgilisi ve instagram hesabı gibi hakkında merak ettiğiniz bilgileri yazımız da bulabilirsiniz. Ünlü oyuncu Özge Özder’i biraz tanıyalım.

Mucize Doktor Kıvılcım Kimdir ? Özge Özder Daha Önce Nerede Oynuyordu

Mucize Doktor Kıvılcım Kimdir?

Mucize Doktor’un hırslı karakteri Kıvılcım! Kıvılcım bir zamanlar Hastanenin sahibi Beliz’in babasının sekreteriyken önce sevigilisi ardından da eşi olmayı başarmış oldukça hırslı, gözü başarı ve paradan başka birşeyi görmeyen bir karakter. Beliz’in babasının ölümünün ardından hastaneye sahip olamamış ama yönetimde söz sahibidir. Tam bir aşk kadını olan Kıvılcım, Tanju’nun desteğiyle Beliz’in elinden hastaneyi alabilmek için her türlü yola başvurur. Ali Vefa onun için Beliz’in ve Başhekim Adil’in ayağını kaydırmak adına bir piyondur. Amacına ulaşmak için hiçbir yolu denemekten çekinmeyen Kıvılcım başarılı olabilecek mi? Ali Vefa’yı gözünü kırpmadan harcayabilme potansiyeline sahip Kıvılcım’ın kötülük oyunlarını Mucize Doktor’da bol bol izleyeceğiz!

Mucize Doktor Dizisi; Konusu, Oyuncu Kadrosu ve Karakter bilgilerine ulaşmak için tıklayın…

Mucize Doktor Nerede Çekiliyor? Hangi Hastane öğrenmek için tıklayın…

Mucize Doktor Hangi Gün, Tekrarı Ne Zaman öğrenmek için tıklayın…

Mucize Doktor Özge Özder ve Sinem Ünsal

 

Özge Özder Kimdir?

Kıvılcıma’a hayat veren 1971 Doğumlu Özge Özder 48 yaşındadır. Yaşına göre her zaman dinç ve genç kalmasını düzenli spor hayatına borçludur. Lise hayatında okulun tiyatro bölümüne katılan ve oyunculuğa ilgisini üniversite eğitimi ile pekiştiren tecrübeli oyuncu, Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Üniversite yıllarında kendisini farklı alanlarda da geliştirmeyi başaran oyuncu, ilk oyunculuk deneyimini “Haziran Gecesi” dizisiyle yaşamıştır.

Özge Özder’in Gerçek Hayattaki Sevgilisi Kim, Evli mi?

Oyunculuk yaptığı zamanlarda tanıştığı yakışıklı Tansel Öngel ile ateşli bir aşk yaşamış ve dünya evine girmiştir. Ancak ikilinin aynı evi paylaştığı yıllarda aralarında çıkan bazı tartışmalar onları mahkeme kapısına götürmüştür. Güzel oyuncu Özge Özder, 20 yıl önce 2000 yılında, 1997 yılında evlendiği Tansel Öngel’den boşanarak bekar hayatına geri dönmüştür.

Özge Özder Tansel Öngel Ayrıldığı Eşi

Popüler dizilerde iyi bir karakter oyuncusu olarak karşımıza çıkan güzel oyuncuyu son yıllarda magazin dünyasında sık sık görmeye başladık. Kendisinden sekiz yaş küçük yeni yakışıklı sevgilisi Sinan Güleryüz ile Nişantaşı City’s alış veriş merkezinde fotoğrafları çekilmiş ve basına sızdırılmştı. Sevgilisi olduğunu kabul eden Özge Özder’in gönlünün seyir defterinde şuan ne yazıyor pek bilinmiyor.

Mucize Doktor Kıvılcım - Özge Özder'in Gerçek Hayattaki Sevgilisi Kimdir ?

Mucize Doktor’un Kıvılcım’ı Özge Özder’in Rol aldığı Diziler

Kıvılcım hangi dizide oynuyordu diye hafızamız zorlanıyor değil mi. Üniversite yıllarından son zamanlarından itibaren dört yıl boyunca önemli tiyatrolarda gösteri yaptıktan sonra video oyunculuğuna geçiş yapan Özge Özder’i ilk olarak “Haziran Gecesi” dizisiyle tanıdık. Deneyimli oyuncu “Kocaman Ailem” dizisindeki “Güzide” karakteri ile çok iyi çıkış yaptı. O yıldan sonra yönetmenlerin ilgisini çekmeyi başarmış aranan bir oyuncu haline gelmiştir. Kendisini “Umutsuz Ev Kadınları” dizisinden de hatırlıyoruz. Özge Özder’in son projeleri ise “Ulan İstanbul Kehribar” ve “Umuda Kelepçe Vurulmaz” dizileri oldu. 2019-2020 sezonunda kendisini Mucize Doktor’da Kıvılcım karakterini canlandırırken Fox Tv’de izleyeceğiz.

Özge Özder’in Instagram hesabı

Başarılı oyuncuya @ozzgeozder instagram hesabı üzerinden ulaşıp takip edebilir, kendisine direkt mesaj gönderebilirsiniz.

Mucize Doktor Kıvılcım (Özge Özder) Kimdir
Kıvılcım karakterini canlandıran Özge Özder hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yorumlar kısmından bizlere yazabilirsiniz.

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.