Mucize Doktor Kıvılcım Kimdir ? Özge Özder Daha Önce Nerede Oynuyordu

Fox Tv’nin The Good Doctor dizisinden uyarlanan senaryosundaki oyuncu listesi belli olmaya başladı. Başrol oyuncusu Doktor Ali karakterine Taner Ölmez hayat verirken Mucize Doktor Kıvılcım kimdir merak edildi. Kıvılcım karakterini oynayan oyuncunun bilgileri yazımızın devamındadır. Özge Özder’i biraz tanıyalım.

Mucize Doktor Kıvılcım Kimdir ? Özge Özder Daha Önce Nerede Oynuyordu

Mucize Doktor Kıvılcım Kimdir ?

1971 Doğumlu Özge Önder 48 yaşındadır. Yaşına göre her zaman dinç ve genç kalmasını düzenli spor hayatına borçludur. Lise hayatında okulun tiyatro bölümüne katılan ve oyunculuğa ilgisini üniversite eğitimi ile takdir eden oyuncu o yıllarda Fox Tv’de bir dizi yayınlanacak ve baş rol oyuncusu Kıvılcım kimdir gerçek adı nedir diye tüm Türkiye arayacak deseler inanmazdı. Liseden sonra girdiği üniversite sınavlarında gösterdiği başarısı ile Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü tercih etmiştir. Üniversite yıllarında kendisini yan ana dallarda da geliştirmeyi başaran oyuncu ilk olarak Haziran Gecesi dizisinde aldığı rol ile tanınmıştır.

Mucize Doktor Kıvılcım Kimdir ?

Mucize Doktor Kıvılcım – Özge Özder’in Gerçek Hayattaki Sevgilisi Kimdir ?

Oyunculuk yaptığı zamanlarda tanıştığı yakışıklı Tansel Öngel ile ateşli bir aşk yaşamış ve dünya evine girmiştir. Ancak ikilinin aynı evi paylaştığı yıllarda aralarında çıkan bazı tartışmalar onları mahkeme kapısına götürmüştür. Güzel oyuncu Özge Özder 19 yıl önde 2000 Yılında 1997 yılında eşi olarak kabul ettiği Tansel Öngel’den hakim huzurunda ayrılmış bekar hayatına geri dönmüştür. Son zamanlarda ise güzel oyuncuyu magazin dünyasında tekrar görmeye başladık. Kendisinden sekiz yaş küçük yeni yakışıklı sevgilisi Sinan Güleryüz ile Nişantaşı City’s alış veriş merkezinde yakın fotoğrafları çekilmiş basına sızdırılmştı. Sevgilisi olduğunu kabul eden Özge Özder şimdilerde ise Fox Tv’nin Mucize Doktor dizisindeki Kıvılcım karakterini oynamak için çalışıyor.

Mucize Doktor Kıvılcım – Özge Özder’in Gerçek Hayattaki Sevgilisi Kimdir ?

2019 Türkiye seçim yılı oldu. Seçimler esnasında en çok reyting toplamayı başaran Fatih Portakal’ın sunduğu Fox Tv ana haber bülteni listenin başında yer aldı. Fox Tv 2019-2020 sezonu için yayın listesini oluştururken ana haber bülteni ile yakaladığı reyting oranlarını korumayı hedefliyor. Rakip kanalların birbiri ardına duyurduğu yeni projeleri için Fox Tv de boş durmuyor. Kıvılcım karakterini oynaması için Özge Özder ile masaya oturan kanal anlaşmaya vardığını kamu oyuna duyurunca ilk yazan site olarak sizlere bilgisini vermek istedik.

Özge Özder Tansel Öngel Ayrıldığı Eşi

Mucize Doktor’daki Kıvılcım Nerede Oynuyordu

Kıvılcım hangi dizide oynuyordu diye hafızamız zorlanıyor değil mi. Üniversite yıllarından son zamanlarından itibaren dört yıl boyunca önemli tiyatrolarda gösteri yaptıktan sonra video oyunculuğuna geçiş yapmıştır. Haziran Gecesi dizisi ile tanıdığımız Kıvılcım deneyim kazanmaya o yıllarda devam etti. Kocaman Ailem dizisindeki Güzide karakteri ile çok iyi çıkış yaptı. O yıldan sonra yönetmenlerin ilgisini çekmeyi başarmış aranan bir oyuncu haline gelmişti. Kendisini Umutsuz Ev Kadınları dizisinden de hatırlıyoruz. Özge Özder’in son projeleri ise Ulan İstanbul Kehribar ve Umuda Kelepçe Vurulmaz dizileri oldu. 2019-2020 sezonunda kendisini Mucize Doktor Kıvılcım kimdir karakterini canlandırırken Fox Tv’de izleyeceğiz. Kıvılcım karakterini canlandıran Özge Özder hakkındaki tüm merak ettiğiniz soruları yorumlar kısmından bizlere yazabilirsiniz.  Başarılı oyuncumuza @ozge.onder instagram hesabı üzerinden ulaşıp takip edebilir direk kendisine mesaj gönderebilirsiniz.

Mucize Doktor’daki Kıvılcım Nerede Oynuyordu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 9 Temmuz 2019