Mucize Doktor Nazlı Kimdir? Sinem Ünsal’ın Hayatı ve Sevgilisi Kim?

Ali Vefa’nın sevgilisi Doktor Nazlı ‘nın gerçekte kim? 2019-2020 sezonun iddialı yapımı Mucize Doktor’da Doktor Nazlı Gülengül kimdir? Dr. Nazlı karakterine hayat veren Sinem Ünsal‘ın gerçek hayatı, yaşı, boyu, kilosu, kabaca biyografisi, instagram hesabı nedir? Evli mi ya da sevgilisi var mı, varsa kim? Tüm bu soruların cevabı haberimizin detaylarında.

Mucize Doktor'un Nazlı'sı kim

ABD’de büyük yankı uyandıran The Good Doctor dizsinin Türkiye uyarlaması Fox Tv’de yayınlanıyor. 2020 sezonun ciddi reyting değerlerine ulaşan Mucize doktor dizisinin Nazlı’sı kimdir? Merak mı ediyorsunuz? Nazlı karakterine sürekli gülen yüzü ve gözleriyle ayrı bir hava katan, ister istemez izlerken hep gülümseterek kendini izlettiren Sinem Ünsal ‘ı gelin birlikte tanıyalım…
Mucize Doktor Nazlı Kimdir ? Sinem Ünsal'ın Gerçek Hayatı ve Sevgilisi Kim

Mucize Doktor Nazlı Kimdir?

Deneyimli oyuncu Sinem Ünsal’ın oynadığı Doktor Nazlı Gülengül karakteri, dizinin ana rollerinden birisi olan Ali Vefa’nın sevgilisine hayat veriyor. Dr. Nazlı her zaman çok düşünceli, kendi içinde çelişkilerle dolu, küçüklüğü zorluklar ve baba baskısı ile geçmiş, kendi imkanları ile tabiri caizse tırnaklarıyla Doktor olmuş bir kişilik. Güzel bir kalbe sahip olan Nazlı, has oğlan Dr. Ali Vefa’dan yardımını hiçbir zaman esirgemez. Zamanla bu sıcak tavırları hem kendisi hem de Ali Vefa’da sevgi kıvılcımları oluşmasına neden olur. Ve AŞK! Ali’nin en büyük destekçisi Nazlı’yı bakalım bu zor görevde neler bekliyor!?

Mucize Doktor Dizisi; Konusu, Oyuncu Kadrosu ve Karakter bilgilerine ulaşmak için tıklayın…

Mucize Doktor Nerede Çekiliyor? Hangi Hastane öğrenmek için tıklayın…

Mucize Doktor Hangi Gün, Tekrarı Ne Zaman öğrenmek için tıklayın…

 

Sinem Ünsal Kimdir?

1993 doğumlu 26 yaşındaki genç oyuncumuz İzmirlidir. İlk öğretimini tamamladığı İzmir’de girdiği üniversite sınavlarında elde ettiği başarı sonucu Osmangazi Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat Bölümü’nü kazandı. Hep aklında olan ve hayal ettiği oyunculuk için eğitim almaya başladı. Özel kurslar ve tiyatrolarda eğitim amaçlı sahneye çıkıyordu. Bu güne kadar üç ayrı dizide rol almayı başarmış 2019 – 2020 Fox tv’de yayınlanacak diziler arasında rol almayı kabul etmiştir. Dördüncü dizisi olacak The Good Doctor’un Türkçe versiyonunda Nazlı karakteriyle karşımıza çıkmıştır.

Sinem Ünsal’ın boyu 162 cm ve kilosu 54 kg’dır. Kendi beyanlarına evli de değil, göre sevgilisi yok. Ancak bu kadar güzel bir kızın kalbini boş bırakacaklarına biz çok inanmıyoruz!

Sinem Ünsal’ın gerçek instagram adresine @sinemunsal tagı ile ulaşabilir kendisini takip edebilir ya da mesaj gönderebilirsiniz.

Mucize Doktor Nazlı (Sinem Ünsal) Kim

Sinem Ünsal’ın Rol aldığı Diziler

Sinem Ünsal üniversiteden mezun olduktan sonra yazıldığı ajans vasıtası ile ilk dizisini 2017 yılında oynadı. Kendisini Siyah Beyaz Aşk dizisindeki Gülsüm karakteri olarak hatırladık mı? Oyuncu senaryoları iyi okuyor ve kariyer olabilecek dizileri tercih etmeye çalışıyor. 2017 yılında Çoban Yıldızı dizisinde Güneş karakterini oynamıştı. Son oynadığı proje ise Acun Medya ekibi tarafından TV8’de yayınlanan Kızım dizisi oldu. Geçtiğimiz sezon yüksek izlenme oranları elde eden Kızım dizisinde Öykü’nün çok sevdiği Sevgi öğretmeniydi. Yeni sezonda ise Mucize Doktor Nazlı karakteri oynayarak karşımıza çıktı. Güzelliği ve kaliteli oyunculuğu sayesinde boş kalmayan yıldız oyuncu hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Mucize Doktor Nazlı Hangi Dizide Oynuyordu

Yeni dizi ve oyuncumuz hakkında bizlere yorumlarınızı iletiniz.

Mucize Doktor Dizisi Nazlı (Sinem Ünsal) Kim

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Mucize Doktor Nazlı Kimdir? Sinem Ünsal’ın Hayatı ve Sevgilisi Kim? (1 Yorum)

Etiketler: Eklenme Tarihi: 7 Temmuz 2019