Mucize Doktor Nazlı Kimdir ? Sinem Ünsal’ın Gerçek Hayatı ve Sevgilisi Kim

Yeni sezonda başlayacak Mucize Doktor dizi oyuncuları listesi oluşmaya başladı. Listeye son eklenen başrol oyuncusu diziye olan ilgi ve merağı arttırdı. Merak edilen Mucize Doktor Nazlı kimdir ? Sinem Ünsal’ın gerçek hayatı biyografisi ve sevgilisi kimdir ? Tüm bu soruların cevabı haberimizin detaylarında.

Mucize Doktor Nazlı Kimdir ? Sinem Ünsal’ın Gerçek Hayatı ve Sevgilisi Kim

Mucize Doktor Nazlı Kimdir ?

ABD’de büyük yankı uyandıran The Good Doctor dizsinin Türkiye uyarlaması Fox Tv’de yayınlanacak. Yeni sezon için hazırlıkların hızlandırıldığı dizinin yayın tarihi olarak takvimde eylül ayı yazıyor. Tahminlere göre eylül ayının üçüncü haftasına yetiştirilmesi planlanıyor. Cast çalışmalarının oyuncu kadrosu ile birleştiği bu gün yeni bir haber geldi. Mucize doktor Nazlı kimdir? Oyuncu kadrosuna yeni katılan oyuncumuzu tanıyalım. Sinem Ünsal daha önce hangi dizilerde oynadı kariyeri ve eğitimi nedir ? Haftaya çekimlerine başlanacak dizinin ayrıntı haberi geldi.

Mucize Doktor Nazlı Kimdir ?

1993 doğumlu 26 yaşındaki genç oyuncumuz İzmirlidir. İlk öğretimini tamamladığı İzmir’de girdiği üniversite sınavlarında elde ettiği başarı sonucu Osmangazi Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat Bölümü’nü kazandı. Hep aklında olan ve hayal ettiği oyunculuk için eğitim almaya başladı. Özel kurslar ve tiyatrolarda eğitim amaçlı sahneye çıkıyordu. Bu güne kadar üç ayrı dizide rol almayı başarmış 2019 – 2020 Fox tv’de yayınlanacak diziler arasında rol almayı kabul etmiştir. Dördüncü dizisi olacak The Good Doctor’un Türkçe versiyonunda Nazlı karakterini kim oynuyor biliyor musunuz? Oyuncumuzu biraz hatırlayalım.

Mucize Doktor Nazlı Hangi Dizide Oynuyordu ?

Sinem Ünsal üniversiteden mezun olduktan sonra yazıldığı ajans vasıtası ile ilk dizisini 2017 yılında oynadı. Kendisini Siyah Beyaz Aşk dizisindeki Gülsüm karakteri olarak hatırladık mı? Oyuncu senaryoları iyi okuyor ve kariyer olabilecek dizileri tercih etmeye çalışıyor. 2017 yılında Çoban Yıldızı dizisinde Güneş karakterini oynamıştı. Son oynadığı proje ise Acun Medya ekibi tarafından TV8’de yayınlanan Kızım dizisi oldu. Geçtiğimiz sezon yüksek izlenme oranları elde eden Kızım dizisinde Öykü’nün çok sevdiği Sevgi öğretmeniydi. Yeni sezonda ise Mucize Doktor Nazlı karakteri oynayarak karşımıza çıktı. Güzelliği ve kaliteli oyunculuğu sayesinde boş kalmayan yıldız oyuncu hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Mucize Doktor Nazlı Hangi Dizide Oynuyordu ?

Mucize Doktor Dizisi Nazlı Kimdir ?

Deneyimli oyuncu Sinem Ünsal’ın yeni projesi merak ediliyordu. Kızım dizisinden sonra hangi dizide oynayacağı ve hangi karakteri canlandıracağı belli oldu. Dizi içerisinde Nazlı karakteri ile başrol oyuncusu olan Ali’nin sevgilisi olacak. İlk bölümlerde yakın ilişki olarak başlayacak hareketlilik ileriki bölümlerde entrika ve aşka dönüşecek. Doktor Ali ile birlikte başrol oynayacak Nazlı’nın sahne sayısı en çok olan oyuncular arasında. Yani dizinin bel kemiği olacak. Sinem Ünsal’ın boyu 162 cm ve 54 kg kilosu vardır. Kendi beyanlarına göre sevgilisi yoktur ancak bu kadar güzel bir kızın kalbini boş bırakacaklarına biz çok inanmadık. Sinem Ünsal’ın gerçek instagram adresine @sinemunsal tagı ile ulaşabilir kendisini takip edebilir ya da mesaj gönderebilirsiniz. Yeni dizi ve oyuncumuz hakkında bizlere yorumlarınızı iletiniz. Diğer Mucize Doktor oyuncuları kimdir diye merak ediyorsanız konumuzu okuyabilirsiniz.

Mucize Doktor Dizisi Nazlı Kimdir ?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Mucize Doktor Nazlı Kimdir ? Sinem Ünsal’ın Gerçek Hayatı ve Sevgilisi Kim (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 7 Temmuz 2019