Mucize Doktor Nerede Çekiliyor? Set Adresi Neresi

Dizide gösterilen hastane ve mekanlar Mucize Doktor nerede çekiliyor diye merak uyandırdı. Muhteşem dizi Fox Tv’de yayınlandığı ilk günden sonra yüksek reyting topladı. Peki Mucize Doktor dizisi nerede çekiliyor set adresi neresi biliyor musunuz? Merak edenler için dizinin nerede çekildiğini araştırdık.

Mucize Doktor Nerede Çekiliyor ? Set Adresi Neresi

Mucize Doktor Nerede Çekiliyor ?

Mucize Doktor dizisi nerede çekiliyor merak edildi. Dizide gösterilen hastane hangisi? Özellikle Mucize Doktor oyuncuları ile daha yaz aylarında büyük reklam yaparak beklentiyi yükselten dizi nerede çekiliyor ? Dizinin ilk bölümlerinin yayına başlamasının ardından dizideki hastane gerçekte hangi hastane neresi merak ediliyor. İstanbul’da boş bir hastane bulan ve Anadolu Yakası’nda olan bu meşhur hastane hangisi? Daha önce kirada anlaşamadı haberleri yapılmasına rağmen dizi Pendik’teki bu görkemli hastenede çekilmeye başlandı. Dizinin çok tutmasıyla beraber de herkes bu hastanenin adını ve adresini sormaya başladı.

Mucize Doktor Nerede Çekiliyor

Mucize Doktor Dizisi Hangi Hastanede Çekiliyor ?

Ali VEFA’yı çok seven Türk izleyicisi BerHayat Hastanesini de çok merak eder oldu. Dizide Berhayat olarak lanse edilen hastane aslında VM Medical Park Pendik Hastanesi. Dizide görülen o büyük avizeler, geniş giriş ve bekleme alanları, lüks hasta odalar hepsi bu büyük ve modern hastenede bulunuyor.

VM Medical Park Pendik Hastanesi Adresi

Fevzi Çakmak, Eski Karakol Sk. No:9, 34899 Pendik/İstanbul

Mucize Doktor Berhayat Hastanesi nerede çekiliyor

 

Mucize Doktor Dizisi Nerede Çekiliyor Oyuncuları Nerede ?

Mucize Doktor oyuncularına ulaşmak isterseniz kendilerini Bilecik’teki set adresinde kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca özet olarak dizide yer alan oyuncu kadrosunu da hatırlamakta fayda var.

Mucize Doktor Dizisi Nerede Çekiliyor Oyuncuları Nerede

Mucize Doktor Berhayat Hastanesi Nerede?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Mucize Doktor Nerede Çekiliyor? Set Adresi Neresi (5 Yorum)

  1. Ferman belizdenuzakdur gunes kıvılcım Demir Ali adil tanjul Nazlı senin sevğili kutlu olsun sevğili kutlu olsun burayagelircenseyrangelsenibekliyorum

  2. Ferman belizdenuzakdur gunes kıvılcım Demir Ali adil tanjul Nazlı senin sevğili kutlu olsun sevğili kutlu olsun burayagelircen

  3. Ferman belizdenuzakdur gunes kıvılcım Demir Ali adil tanjul Nazlı senin sevğili kutlu olsun sevğili

  4. Mucize Doktor dizisinin çekildiği hastane yani Ali Vefa nın çalıştığı hastane evet burası. Berhayat hastanesi VM Medical Park Pendik Hastanesi oluyor.

Eklenme Tarihi: 30 Temmuz 2019