Müge Anlı 1 Ocak 2018 Pazartesi günü varmı neden yok niçin yayınlanmadı?

Atv de yaptığı programlar ile 7 den 70 e herkesin sevdiği bir isim olan Müge anlı yeni yılın ilk günü pazartesi günü Atv de olacak mı olmayacak mı merak konusu oldu. Müge Anlı 1 Ocak 2018 Pazartesi günü var mı yok mu neden yok niçin yayınlanmadı? sorularına yanıt vermek için bu sayfayı oluşturduk.

Sevilen sunucu Müge Anlı 1 Ocak 2018 Pazartesi günü Atv de ekrana gelmeyecek. Yeni yılın ilk günü olması nedeni ile hemde yılbaşı resmi tatil günü olması nedeniyle Müge Anlının sadece pazartesi günü programına ara vereceği, 2 ocak 2018 salı gününden itibaren kaldığı yerden devam edeceğini öğrendik.

Atv Müge Anlı Programı 1 Ocak 2018 Pazartesi günü var mı yok mu neden yok niçin yayınlanmadı?

Aslında sevilen sunucu kolay kolay ara vermezdi. Ancak aldığımız son duyumlara göre Soğuk algınlığına binaen gribal enfeksiyon oluştuğu için pazartesi gününü evinde dinlenerek geçirecekmiş. Kendisine buradan ayrıca geçmiş olsun dileklerimizi gönderiyoruz. Onu seven binlerce hayranı adına da geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz..

Lütfen sizlerde Müge Anlı 1 Ocak 2018 Pazartesi günü varmı yokmu niçin program yapmadı yayında neden yok soruların yanıtlarınızı ve yorumlarınızı aşağıya yazarak konuya destek olabilirsiniz. Müge Anlı son yayınladığı video ile Yeni Yılınız kutlu olsun mesajı yayınladı…

Bu arada Atv kanalı da 1 ocak Pazartesi gününün yayın akışından Müge Anlıyı çıkardı. Müge anlı 1 ocak 2018 de program yapmasa da 2 ocakta kaldığı yerden devam edecek..

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.