Müge Anlı 2017-2018 Yeni Sezon Ne zaman Başlayacak Tarihi Belli mi?

10 yorum
29 izlendi

Müge Anlı 2017-2018 Yeni Sezon Ne zaman Başlayacak Tarihi Belli mi?.. Müge Anlı ile Tatlı Sert programı 10 sezondur Atv ekranlarında yayınlanıyor. Atv ekranlarının vazgeçilmez gündüz kuşağı olan Müge Anlı programı işlediği konularla da seyirciyi ekrana kilitlemeyi bildi yıllarca.

Müge Anlı programı 11. sezona da Atv ekranlarında yayınlanacak. Böyle başarılı bir programın devam etmesi seyirciyi de mutlu etti.  Sezon finali yapan Müge Anlı ve ekibi programın ara vermesi sebebiyle bazı konuları yarım bırakmak zorunda kaldı.

Ancak yeni sezona her zaman bomba bilgilerle başlar Müge Anlı. Çünkü yaz boyu ekip boş durmaz ve sizden de gelen bilgilerle bazı sorular yanıtlarını bulur. Yeni  sezonda da seyirciye servis edilir. Müge Anlı 2017 2018 sezonu ne zaman başlayacak peki? Seyirci ne kadar bekleyecek? Hasret bitiyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert 5 Eylül Salı günü atv ekranlarında başlıyor.

Programda genelde cinayet konuları işlendiği ve ekranda bulunan kişinin üstüne biraz fazla gidildiği için gergin dakikalarda yaşanabiliyor. Son olan olayı da hatırlayalım. Kayınvalideleri Fatma Demir cinayetiyle ilgili iki eltinin bir bilgisi olduğu düşünüldüğü için ekranda sorulan sorulardan belki de bildiklerini saklamakta zorlandıkları için bunalıyorlar. İki elti en son zamanda artık birbirleri ile kavga etmeye başladılar ve iki elti birbiriyle tekme tokatlı kavga etti. Programdaki konuk Avukatlardan birisi onları yatıştırdı.

Bunu Gördün mü>>  İstanbullu Gelin 81. Bölüm Özeti 26 Nisan Cuma Fragmanı

Müge Anlı her sene olduğu gibi Haziran ayında sezon finali yaptı. Eylül ayının başında da yeni sezona başlayacaktır. Müge Anlı yeni sezonun tam tarihi henüz netleşmese de her sene olduğu gibi eylül başında yayınlanması bekleniyor. Müge Anlı programı ile ilgili düşüncelerinizi ve beklentilerinizi aşağı yazabilirsiniz.

SON DAKİKA: Program sunucumuz Müge Anlı Bayram tatilinden sonraki hafta 5 Eylül 2017 pazartesi programa başlayacakmış arkadaşlar. Merak edenlere duyurulur.

Hasret bitiyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert 5 Eylül Salı günü atv ekranlarında başlıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=_Gi7yvoOTRs

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Müge Anlı 2017-2018 Yeni Sezon Ne zaman Başlayacak Tarihi Belli mi? (10 Yorum)

  1. Seni cok seviyorum muge anli senin kadar dobra ve durust insan gormedim ekranlarin barbi bebegi masallahhhh

  2. MÜGE ABLA SENİ ÇOK SEVİYORUZ ÇOK ÖZLEDİK SABAH İŞİ GÜCÜ BIRAKIP SENİ İZLİYORUM HEYECANLA BEKLİYORUM…..

  3. Muge anli sezon tatiline gireli neredeyse her kanalda onu taklit etmeye çalışanlar cikti; ama nedense hic samimi gelmiyo… Atvyi sevmiyorum ama muge anli kadar kaliteli bir program yapan yok.

  4. Müge abla seni çok seviyoruz. Okadar düzenli hayırlı bir iş yapmıyorsunki seni çok seviyorum anlatamam. Saçma sapan şeylerle uğraşıyorsun okadar ki. Kendine yakışanı yapıyor sun helal olsun. Seni çekemeyenler yırtılır inşallah. Daha ne diyimki ablammm

Eklenme Tarihi: 1 Haziran 2017