Müge Anlı 2019 2020 Ne Zaman Başlayacak Tarih

Müge Anlı 2019 2020 ne zaman başlayacak yeni sezon tarihi nedir ?  Yaz ayında yarışma programı sunan kış ayında ATV’nin vazgeçilmez sabah programı sunucusu Müge Anlı başlayacağı tarihi belirledi. Herkesin merak ettiği birbirinden esrarengiz davaları aydınlığa kavuşturduğu programın yeni sezonu hakkındaki ilk bilgileri konumuzda bulabilirsiniz.

Müge Anlı 2019 2020 Ne Zaman Başlayacak Tarih

Müge Anlı 2019 2020 Yeni Sezon Tarihi Ne Zaman ?

Tarih belli oldu. Büyük beklenti oluşan Müge Anlı’nın yeni sezonu 2019 ayının eylül ayında başlayacak. ATV’nin reytingleri bu yaz ayında düşük seyir etti. Müge Anlı her ne kadar Güven Bana adlı yarışma programını sunsa da dizilerden beklediği izlenim oranlarını toplayamayan ATV sezonu erken açacak. Yeni programının tanıtımını veren Müge Anlı haberi sosyal medya hesabından da doğruladı. 2 Eylül Pazartesi gününden itibaren sabahları kimseye söz vermeyin.

Müge Anlı 2019 2020 Yeni Sezon Tarihi Ne Zaman

Müge Anlı Saat Kaçta Başlıyor ?

Sevilen programın yayın saati değişmedi. Hafta içi her gün yayınlanacak program 10:00 itibari ile başlayacak. Esrarengiz ve aydınlatılamamış tüm suçların çözüm merkezi olarak kabul edilen stüdyoda yeni konuklar yeni olaylar olacak. Herkesin merak ettiği pür dikkat izlediği yeni yayın hayatında kendisine başarılar diliyoruz.

Müge Anlı Saat Kaçta Başlıyor

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ne zaman başlayacak tarihi ve saati belli oldu. Yarım kalan konularda yaz boyunca araştırmalar devam etti. 2 Eylül pazartesinden itibaren hem yeni konular stüdyoya alınacak hem de eskiden yarım bırakılan ancak yaz ayında incelemeleri devam eden sorunlar aydınlatılacak.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ne zaman başlayacak tarihi ve saati

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.