Müge Anlı Aş evi Kampanyasına Rekor Yardım…

Müge Anlı Aş evi Kampanyasına Rekor Yardım…

Ekranların sevilen kişisi Müge Anlı dev bir kampanya başlattı. Müge Anlı aş evi açıyor! Kampanyaya binlerce kişiden destek yağdı. Haberin detayları……

En çok izlenen tv programlardan biri olan Müge Anlı, ATV ekranlarında reyting rekorları kırıyor. Birçok gizli olayı ortaya çıkarmasıyla üne kavuşan Müge Anlı, son dönemlerde yaptığı işlerle dikkatleri üzerine çekiyor. Müge Anlı son olarak aş evi projesi ile destek bekliyor.

Müge Anlı’dan ihtiyacı olan kişileri sevindiren proje açıklandı. ATV’nin sevilen karakteri olan ünlü programcı Ramazan ayı süresince Kızılay ile beraber bir aş evi projesi başlatacaklarını duyurdu. Projenin açıklanmasıyla birlikte kısa süre içinde tam 2 milyon TL  yardım toplandı. Yardımlar devam ediyor..

RAMAZAN AYI BOYUNCA DEVAM EDECEK.

Programında Kızılay Başkanı Dr. Kerem Kınık’ı misafir eden  Müge Anlı,  aş evinin Erzurum ve Gaziantep’te açılacağını duyurdu. Aş evinin adı Müge Anlı ve Dostları Aş evi şeklinde olacak.

Müge yaz 1 sms at…

Aş evi projesi hakkında Atv ekranlarından yapılan duyuruda MÜGE’ YAZ! 1 SMS AT 10 TL BAĞIŞLA  çağrısı yapıldı. Müge Anlı kendi izleyicileri için “En yardımsever izleyici, benim izleyicimdir” dedi ve kısa zamanda tam 2 milyon TL para yardımı toplandı. Toplanan para neticesinde Müge Anlı ve Dostları Aş evinde haftada 3 gün boyunca sıcak yemek çıkacak ihtiyaç sahipleri faydalanacak..

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 10 Mayıs 2019