Müge Anlı Damla Gündüz Bulundu mu? Kaçırıldı mı Kendi mi Kaçtı?

Müge Anlı Damla Gündüz Bulundu mu? Kaçırıldı mı Kendi mi Kaçtı? ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı programında 22 Ocak salı günü Bursa’da babasının evinden 9 Ocak’ta kaçan ve boşanma davası açtığı eşinin yakınlarınca kaçırıldığı iddia edilen damlayan gündüz bulundu mu Kim tarafından kaçırıldı yoksa kendi isteğiyle mi gitti konusunda sizlere Bu sayfada bilgiler vereceğiz.

19 yaşında olan Damla gündüz Bursa’da babasının evinden 9 ocak 2019 tarihinde ayrıldı. Çünkü boşanma davası açtığı eşi nin yakınları tarafından kaçırıldığı iddia ediliyor. Müge Anlı’ya canlı yayında bağlanan bir yakını Damla gündüzün iyi olduğunu ve iki gün sonra canlı yayına telefonla bağlanan çağına hiç kimsenin merak etmemesi gerektiğini söyledi ancak Damla Gündüz ile ilgili olaylar sadece göründüğü kadarıyla değil büyük ihtimal bir kaçırma olayı var ve bu olayın sonrasında taraflar bir türlü programa bağlanmak istemediler.

Müge Anlı Damla Gündüz Bulundu muMüge Anlı Damla Gündüz Bulundu mu

Bir kayıp dosyası daha Müge Anlı’da açıldı Damla Gündüz ADINA. Bursa’da yaşayan Nasuh Yılmaz Müge Anlıta stüdyoya gelerek kızı Damla Gündüz’ün bulunmasını istedi. Baba çok dertliydi. Kızının bugün boşanma davası yani 22 ocak 2019 tarihinde olduğu öğrenilen Damla Günüz nerede? olduğu bir türlü öğrenilemedi. Olay nasıl gelişti? Damla Gündüz babasının yanında kalmış ama 17 yaşında annesinin yanına gitmiş. Annesinin görümcesinin oğluyla evlenmiş. Babanın haberi yokmuş. Herhangi bir küslük kızgınlık olmadan gitmiş. Damla Gündüz Annesini görmek istemiş. Bu sebeple annesinde kalmış. 20 günlük bir süre sonrasında telefonda görüşmüşler.

Damla Gündüz’ün babası Nasuh Yılmaz kızının sağlığından şüphe duyduğunu ve nerede olduğunu bilmediğini 22 ocak salı günü de boşanma mahkemesinin olduğunu ama büyük ihtimalle gelmeyeceğini söyledi. Damla Gündüz nerede bulundu mu mahkemeye çıktı mı annesinin akrabaları tarafından mı kaçırıldı soruları merakla cevap bekliyor..

Damla Gündüz Balıkesir Ayvalık’ta çalışıyormuş annesi ile üvey babası. Babasına burada kalmak istediğini söylemiş. Tamam demek zorunda kalmış Nasuh Bey. 4-5 ay sonra bir kişinin kendisine gösterilen vefasız baba tepkisi sonrasında haberi olmuş evlilikten. Resmi nikah yapılmış. Kısa sürede her şey bitmiş. Damla Gündüz’ün boşanma davası var bugün. Velayet için imzatılan kağıtlar arasında açık senet varmış. Boş kağıda imza atılmış. Başlık parası aldı! Yayına bağlanan Damla Gündüz’ün üvey babası Murat Gündüz, Nasuh Yılmaz’ın kızını kendisinin getirdiğini ve 25 bin lira alıp gittiğini öne sürdü.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 22 Ocak 2019