Müge Anlı Ecrin’i Kim Kaçırdı Teyzesi mi ? Canlı Yayın Son Dakika

1,5 yaşında Ecrin’i kim kaçırdı ? Son dakika haberi canlı yayına telefon ile bağlanan Ecrin’i teyzesi mi kaçırdı ? Haberlere konu olan 1,5 yaşındaki kayıp Ecrin bulundu mu serüven devam ediyor.

Müge Anlı 14 mayıs özeti içerisinde Ecrin hakkında yeni bir gelişme yaşandı. Program başından beri amcasına yüklenilirken kayıp Ecrin’i kaçırma ihtimali teyzesi üzerine yoğunluk kazandı. Müge Anlı Ecrin yaşıyor mu sorusuna kimse cevap veremiyor. Ancak son dakika da yaşanan haberler şok etti.

Müge Anlı Ecrin’in babası kim ?

Sevcan 15 yaşında iken ablası ile imam nikahlı Cengiz tarafından kaçırıldı. İlişkiye zorlandı sonrasında ise para karşılığında diğer erkeklere satıldı. Sevcan 14 mayıs günü  Ecrin’in gerçek babasını bilmediğini açıkladı. İlk defa açıklaması ile zorla para karşılığı ilişkiye zorlandım. Bu yüzden Ecrin’in babası ki bilmiyorum dedi. Cengiz dışındaki adamlardan da hamile kalmış olabilirim dedi.

Canlı yayına katılan teyzesi aileyi bozmak istediğini itiraf etti. Sevcan ile husumeti neydi peki. Aileye farklı şekilde zarar veremeyeceğini düşünen teyze mi Ecrin’i kaçırdı ? Ecrin’in dayısı ise başına bir şey gelmiş olabilir bunu örtmek için kayboldu süsü veriyorlar dedi. Müge Anlı 14 mayıs günü programında Ecrin için son dakika gelişmeleri devam ediyor.

Müge Anlı Ecrini teyzesi mi kaçırdı

Müge Anlı Ecrin Öldü mü?

Ecrin amcası Özkan ile birlikte traktöre bindikten sonra kayboldu. Müge Anlı traktörün özelliklerini sordu. Üzeri kapalı olmayan traktörden Ecrin düştü mü? 14 mayıs günü Ecrin traktöre sıkışıp öldü mü? Ecrin yaşıyor mu halen bir bilgi yok ancak dayısının başına bir iş geldi Özkan onu saklıyor demesi ile durumlar karıştı. Müge Anlı Özkan’ın annesini sorumlu tuttu. 4,5 saat boyunca bebeğin nerede olduğunu merak etmedi. Bir ihmal söz konusu olacağı üzerine yoğunlaşıldı. Hacer Hanım’a Müge Anlı sen o çocuğu hiç aramadın bunu kabul et diye sıkıştırdı.

Müge Anlı Cengiz Kimdir ? Sevcan’ın eşi

15 yaşında iken imam nikahlı eşinin kardeşini kaçırıp pazarlayan Cengiz kimdir ? Ecrin kaçırıldı ise kim neden kaçırmış olabilir ? Kalp krizinden ölen Cengiz’in tarafından birisi aynı acıyı yaşatmak için mi Ecrin’i kaçırdı ?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 14 Mayıs 2019