Müge Anlı Güven Bana Yarışması İletişim Telefon Numarası ve Whatsapp Hattı

Tatlı Sert programından sonra yarışma programı sunucusu olan Müge Anlı’ya nasıl ulaşılır ? Yarışma programına ulaşmak için Müge Anlı Güven Bana Yarışması İletişim Telefon Numarası ve Whatsapp hattı konumuz detaylarında. Siz de Güven Bana yarışmacısı olmak istiyorsanız detayları okuyun.

Müge Anlı Güven Bana Yarışması İletişim Telefon Numarası ve Whatsapp Hattı

Başarılı sunucu 2019 yılı içerisinde en çok izlenen gündüz programının sunucusuydu. Sayısız yardım toplayan dağıtan, mağdur ailelerin mağduriyetini gideren Müge Anlı sezon finali bölümünde yaz ayı boyunca ekranlarda olacağı sürprizini vermişti. Kış sezonundaki başarısını yaz sezonunda da sürdürmeyi hedefleyen ünlü sunucu şimdi aileleri yarıştıracak. Muge Anli Guven bana telefon numarası nedir? Whatsapp hattı ? Tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Muge Anli Guven bana telefon numarası nedir? Whatsapp hattı

Yıl içerisinde reyting rekortmeni olan Müge Anlı şimdi Güven Bana programı ile aynı reytinglere ulaşabilecek mi? Güven Bana yarışmasına nasıl başvuru yapılır ? Konumuzda başvuru yapmadan önce sizi yarışmacı yapacak püf noktalardan bahsettik. Yazımızdaki tüyoları dikkatlice okur ve başvuru formu doldurursanız yarışmacı adayı olmamanız için bir engel kalmayacaktır.

Güven Bana Whatsupp Hattı

27 Haziran perşembe günü Güven Bana yarışma programı ATV ekranlarında verilecek. Güven Bana Yarışması telefon numarası şimdiden merak edilmeye başlandı. Yarşmada toplam 15 soru sorulacak. Eşler yarışmaya katılmadan önce birbirlerine bakarak güven bana diyecek ve söz verecek. 15 Soruya da doğru yanıt veren eşler büyük ödülün sahibi olacak. 1 Milyon Türk Lirası olan ödülü almak için eşler arasında zaman zaman gergin anlar zaman zaman ise eğlenceli dakikalar geçecek.

Güven Bana İletişim Hattı Telefon Numarası

Müge Anlı’nın yarışma programı Güven Bana Whatsupp hattı ve telefon numarası konumuzun detaylarında sizlerle paylaşıldı. Güven Bana yarışmacısı olmak için verdiğimiz konumuzu dikkatlice okuyup başvuru formunu doldurmanızı rica ediyoruz. Kim bilir ? Belki de yarışmacı olarak sizi sitemizde yazacağız ve Türkiye’ye yayınlayacağız. Bugün şanslı gününüzde olduğunuzu düşünüyorsanız hemen formu doldurun. Birbirini tanımayan iki yarışmacı aynı parkurda yarışacak.

YORUMLAR

  1. Telefonnumaraaini bulamıyorum yardımcı olun

  2. bir çok kez başuvurda bulundum ancak olumlu olumsuz bir dönüş alamadım lütfen yardımcı olurmusunuz? gerçekten yarışmaya katılmayı çok çok istiyorum lütfen.

  3. Slm yarismaniza katilmak istiyorm

  4. Başvuru yaptım sonucu olumlu olumsuz nasıl orenecehiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.