Müge Anlı ile Tatlı Sert 3 Eylül Mehmet Çayıroğlu Yakalandı Hapiste Şeker Köseoğlu

Müge Anlı ile Tatlı Sert 3 Eylül Mehmet Çayıroğlu Yakalandı Hapse Girdi (Hayvan Hırsızı) Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezonun ilk programında Mehmet Çayıroğlu yakalanarak hapse atıldı konusunu işledi. Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezonu 3 eylül pazartesi günü başladı. Müge Anlı ile Tatlı Sert 3 eylül de yaz sezonundan sonra kaldığı yerden devam ediyor.

Mehmet Çayıroğlu hayvan hırsızı ve gasptan suçlanırken 5 kişinin de ölümü ile suçlanıyor. Seri katil olan Mehmet Çayıroğlu şuan hapiste. Soruşturma devam ediyor ve yeni detaylar ortaya çıkıyor. Önceki suçlarından dolayı geçtiğimiz sene hapisten çıkan Mehmet Çayıroğlunun evinde çok sayıda telefon plastik kelepçe silah yakalandı.

Şeker Köseoğlu cinayeti ile ilgili telefonunda resimler vardı. Polis durumdan şüphelendi. Gasptan ve hayvan hırsızlığından yakalanan Mehmet Çayıroğlu cinayeti işlediği anlaşıdı. Şeker Köseoğlu cinayetinin zanlısı da Mehmet Çayıroğlu imiş. Çünkü Şeker Köseoğlunun tanıdığı ahırdaki buzağının da Şeker Köseoğlu’nun olduğu söyledi.

3 Eylül Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Mehmet Çayıroğlu cinayet suçlusu olduğu anlaşıldı. Aynı mahallede doğalgazdan evinde yangın çıkarak ölen çiftin ölümü ile ilgili de Mehmet Çayıroğlu suçlanıyor. Bazı deliller ortaya çıktı ve devamı araştırılıyor. Mehmet Çayıroğlu sadece hayvan hırsızlığından değil aynı zaman da 5 kişinin de katili olmakla suçlanıyor.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı 3 eylül yeni sezon ilk bölümünde Müge Anlı Ordu Akkuş Emniyet teşkilatına ve jandarmaya çok teşekkür etti. Uyanık davranıp her detaya dikkat ettikleri ve yeni deliller ortaya çıkardılar diyerek tebriklerini iletti. Müge Anlı yeni sezona bomba gibi başladı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert 3 eylül pazartesi yeni sezon ilk bölümü izlemek tekrar detayları görmek isteyenler için videolarını sizlerle paylaşıyoruz. Müge Anlı programı yeni sezona çok iddaalı şekilde başladı. Yaz sezonunda çözülen olarları ekrana getirdi. Bu olayların çözülmesinde hem Müge Anlı ekibi hem seyircilerin çok büyük payı var. İzlediklerine gördüklerine sessiz kalmayan izleyicileri oldukça Müge Anlı daha çok olayı çözer. Polise jandarmaya yardımcı olmak amaçlı seyircilerle birlikte iş birliği yapan Müge Anlı yeni sezonda da çok başarılı olacaktır eminiz.

Tamamı için bu videoya bakabilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 3 Eylül 2018