Müge Anlı İle Tatlı Sert Ne Zaman Bitecek 2017 2018 Yeni Sezonda Devam Edecek Mi

Müge Anlı İle Tatlı Sert Ne Zaman Bitecek 2017 2018 Yeni Sezon Devam Edecek Mi… Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yıllardır Atv ekranlarında yayınlanıyor. Araştırmacı gazeteci Müge Anlı programı okadar layıkıyla yapılıyor ki herkes beğenerek merakla izliyor. Müge Anlı programı 10 sezondur yayında ve çok başarılı bir yayın hayatı var.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında hem sosyal sorumluluk projeleri yapılıyor hem yardımlar toplanıyor. Hem de en önemlisi kayıplar bulunuyor faili meçhul cinayetler araştırılarak çözüme kavuşturuluyor. Seyirci de o kadar aktif bir durumda ki bu programda kayıplar seyircilerin telefonları sayesinde anında bile bulunabiliyor.

Seyirci katılımıyla gerçekleşen böyle aktif bir programda daha çok beğeniliyor ve takip ediliyor. Müge Anlı işini öyle ciddi yapıyor ki karşısında kaç tane katil itiraf etti canlı yayına işlediği cinayeti anlattı. Müge Anlı nın samimiyeti ve işini yapış şekli herkes tarafından onaylanıyor.

Müge Anlı yayın hayatında olduğu müddetçe reytinglerde de çok başarılı oldu. Reytinglerdeki başarısı da onun yeni yayın dönemlerinde olmasını sağladı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programı da 2017 2018 yeni yayın döneminde yayınlanacak mı? Reyting sıralamasında son 1 haftaya bakarak bile bunu anlayabiliriz;

Müge Anlı son hafta Total reytinglerinde bakalım;

3 Mayıs 2017 Çarşamba Müge Anlı ile Tatlı Sert 5 . Sırada

2 Mayıs 2017 Salı Müge Anlı ile Tatlı Sert 5 . Sırada

1 Mayıs 2017 Pazartesi Müge Anlı ile Tatlı Sert 6 . Sırada

28 Nisan 2017 Cuma Müge Anlı ile Tatlı Sert 4 . Sırada

27 Nisan 2017 Perşembe Müge Anlı ile Tatlı Sert 4 . Sırada

Müge Anlı yıllardır yayınlandığı halde seyircisini hiç sıkmadı. Bunu da reyting başarısından anlayabiliriz. Çoğu dizi ve yapım reytinglerde ilk 10a giremezken Müge Anlı 10 yıldır ilk 5 te yer alıyor. Müge Anlı bu başarısı devam ettikçe Atv Müge Anlıyı bırakmaz.

Müge Anlı da 2017 2018 yeni yayın döneminde de sizlerle Atv ekranlarında buluşacaktır. Sezon finali tarihi net olmamakla birlikte haziran ayının başı olur. Yeni sezonda eylül ayında başlayacaktır.

https://www.youtube.com/watch?v=_Gi7yvoOTRs

YORUMLAR

  1. Yaz sezonundada devam etsin ya
    Tvde izleyecek bişey kalmadı. Çok saçma programlar var.müge anlı bitmemiş diye şaşırdım sevindim. Bitmesin nolur

  2. Sevdiğimiz bir bayan inşallah hep böyle başarılı olur.

  3. Müge anlı da esra gillerden…
    para nın teyzeleri..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.