Müge Anlı ile Tatlı Sert Sezon Finali Ne Zaman ? Program Bitiyor mu? Yeni Sezon Ne Zaman

Faali meçhul cinayetleri araştıran Müge Anlı final mi yapacak yeni sezonda olacak mı? Atv’nin sevilen sabah programı Müge Anlı ile Tatlı sert Sezon Finali ne zaman ? Müge Anlı bitiyor mu yeni sezon ne zaman başlayacak Ecrin’in faali bulunacak mı?

Müge Anlı ile Tatlı Sert Sezon Finali Ne Zaman ? Program Bitiyor mu? Yeni Sezon Ne Zaman

Hafta içi her gün sabah 10:00 ile 13:00 arası ATV ekranlarında yayınlanıyor. Son günlerin popüler konusu Ecrin bebek nasıl öldü ? Ormanda ölü olarak bulunan bebeğin fiziki muayenesi incelendiğinde kemiklerinde hayvan dişleri izi olduğu tespit edildi. Tüm Türkiye’Yi ekranlara kilitleyen Ecrin’e ne oldu Müge Anlı Sezon Finali öncesinde açıklanacak mı otopsi raporu gelecek mi. Minik Ecrin’in masum bedeninde bir istismar bulgusu var mı pedofili kurbanı mı oldu ? Müge Anlı bu yıl için sezon finali tarihini açıkladı. Gelecek sezonda yine ekranlarda olacak Müge Hanım en iyi asayiş programı ödülüne laik görüldü.

Müge Anlı 2019 sezon finali tarihi ne zaman diye merak edenlere acı haber 21 Haziran 2019 Cuma günü olacağını söylemek istiyoruz. O tarihe kadar özellikle elindeki Ecrin dosyasını sonuçlandırmak isteyen Müge Anlı Final mi yapacak söylentilerine cevap verdi. Resmi instagram hesabı @mugeanlitv tagı ile programın bitmediğini gelecek sezonda da birlikte olacağını açıkladı.

Müge Anlı 2019 sezon finali tarihi ne zaman

Müge Anlı Final Mi yapacak 21 Haziran’da ekranlara veda mı edecek ? Bu haberleri yalanlayan Müge Anlı şuan için önümüzde 20 güne yakın zaman var dedi. Tek istediğinin masum bebek olan Ecrin davasını çözmek olduğunu söyledi. Bunun üzerine program takipçilerinin merakı daha da arttı. Yeni sezona kalmadan önce gelecek adli tıp raporu Ecrin’in nasıl öldüğünü, öldükten sonra mı hayvanlar buldu yoksa hayvanlar mı ölümüne neden oldu ? Ölmeden öncesinde bir cinsel istismara maruz kalmış olabilir mi tüm detayları araştırıyor. Gündemdeki Ecrin’in konusu ise nasıl olur köyde büyüyen bir kız çocuğunun ayakkabısı çamaşır makinesinden çıkmış gibi tertemiz kalacak şekilde yolun üstünde bulunduğudur ? Güneş ve yağmur etkisi ile hiç deforme olmayan ayakkabıyı oraya kim koydu ? Ecrin’in katili amcası mı? Amca köye döndükten iki gün sonra Ecrin’in detayları ortaya çıktı.

Müge Anlı Final Mi yapacak 21 Haziran’da ekranlara veda mı edecek

Akıllarda büyük soru işaretleri yaratan bir türlü çözülemeyen cinayetleri aydınlatmayı her daim başarmış bunun yanında kayıpları bulmuş aile içerisindeki sorunlara aracı olmuş Müge Anlı Final mi yapıyor sorularını yalanladı. Müge Anlı Sezon finali ne zaman derseniz 21 haziran cuma günü son bölümü ile ekranlara tatil arası verecek. Müge Anlı program bitiyor mu diye heyecan yapan takipçilere duyurulur. Müge Anlı yeni sezon 2 Eylül itibari ile başlayacağını düşünüyoruz. Geçtiğimiz yıl 29 Ağustos günü başlamıştı. Bu yıl ise makul pazartesi günü 2 eylüle denk gelmesi nedeni ile programın yeni sezonu 2 Eylül 2019 tarihinde başlayacak diye tahmin ediyoruz.

Müge Anlı Final mi Yapıyor Bitiyor mu
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 31 Mayıs 2019