Müge Anlı Ne Zaman Başlıyor 2018-2019 Yeni Sezon Atv

Müge Anlı Ne Zaman Başlıyor 2018-2019 Yeni Sezon Atv… Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ATV’de yıllardır yayınlanmaya devam ediyor. Yayınlandığı her sezonda başarılı olan Müge Anlı yeni sezona da hazırlanıyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert hem sosyal sorumluluk projelerine imza atıyor. Hem de faili meçhul cinayetlerin suçlularını bulmaya çalışıyor. Kayıpların aranmasına yardımcı oluyor. Geçen sezon kaybolan ev hayvanlarını da arıyorlardı. Sonuçta onlarda aile bireyleri kadar kıymetli oluyor.

22 Haziran 2018 tarihinde sezon finali yapan Müge Anlı programı yaz tatiline girdi. Yaklaşık 2 ay boyunca yaz tatili yapan programı yaz döneminin ardından tekrar ATV ekranlarında yayınlanacağı kesinleşti. Hafta için her gün sabah kuşağında yer alan Müge Anlı ile Tatlı Sert en çok izlenen program oluyor.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına seyirci olarakta katılmak isteyebilirsiniz. Program yayın tarihleri itibariyle ilgili numaralar üzerinden aktif bir şekilde destek veriyor. ATV’de yayınlanan programa 0212 354 44 25 veya 0212 354 44 26 numaralarından ulaşabilirsiniz. Programa katılmak istiyorsanız ilgili numaraları aramanız gerekir. Fakat canlı yayına bağlanmak için farklı numaraları aramalısınız.

Müge Anlı ile Tatlı Sert cinayetlerin katilinin bulunması, kayıpların bulunması için polislere güvenlik güçlerine yardım ediyor. Bu zamana kadar birçok cinayetin çözümlenmesinde vatandaşların yardımcı olduğuna şahit olunduğu gibi çeşitli ihbarlar ile olayın aydınlatıldığını gördük.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı 22 Haziran 2018 cuma akşamı sezon finali yaptı. Yeni sezona da eylül ayının başında başlayacağını tahmin ediyoruz. Geçen sezon 5 eylül pazartesi 2018 de yayınlanmaya başlayan Müge Anlı ile Tatlı Sert bu sezonda yaklaşık aynı tarihlerde başlayacaktır.

Not: 3 Eylül 2018 pazartesi günü başlaması beklenen Müge Anlı yeni sezon çalışmaları erken başlıyor. Atv yeni sezon çekimleri için kamera karşısına geçen ünlü sunucu Bayram öncesi çalışmaların başlayacağını ve Kurban bayramından sonra deneme çekimlerinin yapılacağını duyurdu. Büyük bir aksilik olmazsa 3 Eylül başlayacak olan Müge Anlı Atv isteğiyle eğer bir hafta erken başlarsa kimse şaşırmasın..

Son Dakika: Araştırmacı – Gazeteci Müge Anlı’nın sunumuyla hafta içi her gün ekranlara gelen ve büyük ilgiyle izlenilen ‘Tatlı Sert’ programı yeni sezonu açıyor. Sevilen program Eylül ayından itibaren izleyiciyle buluşacak. Kesin tarih 3 Eylül 2018 pazartesi Müge Anlı başlıyor.. İşte yeni sezon fragmanı:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Müge Anlı Ne Zaman Başlıyor 2018-2019 Yeni Sezon Atv (28 Yorum)

  1. Çok. Kaliteli. Bir. Bayan. Kendi. Kalitesi. Programa. Yansıyor sabırsızlıkla. Bekliyorum. Yeni. Sezonu.

  2. Kesinlikle harika bir bayan her yönüyle.Gün sayıyorum başlasın artık atv ekranın gözdesi.masallah sana Müge ablacığım.

  3. polısıye roman okuyormuş gıbı oluyorum her program sonrası….arkası yarın …gıbı….erken başlasın ltf.

  4. Televizyona kustum.Sabah uyanmak bile istemiyorum seni cooook ozledim.mimik hareketlerin ve sozlerin hiiiic unutulmuyor…”Ellemeyin kardesim cocugumu ellemeyin”

  5. Televizyon izlemiyrum bu yuzden basla lutfen artik muge abla seni cok seviyrum ve senin sozlerin hic.aklimdan cikmiyor tek idolimsin

  6. Müge Anlı programı olmayınca birşey tat vermiyor . Bazen hayal kuruyorum keşke ekipde ben de olabilsem diye

    • Bende Sabırsızlıkla bekliyorum kendisini de çok Seviyorum bir gün bende Misafir olarak kabul ederse Çok sevinirim kedisine yeni yayın döneminde Başarılar dilerim

  7. Lüzumsuz gereksiz programlarla dolu kanallar. Müge sayesinde hayata bakışımız değişti, gözümüz açıldı. Evet ben şahsen çok şüpheciyimdir. Ama bundan hiç zarar görmedim. Bir de Rahmi Bey in konuşmalarını çok beğeniyorum,saygılar.

  8. Sizi çok seviyorum her konuda insanlara yaklaşımınız yanında oluşunuz iyi insan dogru dürüst oluşunuzu seviyorum sizi bekliyorum inşallah daha erken yayına başlarsınız çok öptümmmm

Etiketler: Eklenme Tarihi: 31 Temmuz 2018