Müge Anlı Remziye Hanım’ın 12 Yıldır Aradığı Ablası ile Buluşma Anı. Gelecek mi?

Remziye Hanım Diyarbakır’lı. 12 Yıl önce ablası evden kaçtı ve tanıştığı adam ile izini kaybettirdi. Bilinen tek şey ise evlenip mutlu olduğu idi. Müge Anlı Remziye Hanım 12 yıldır aradığı ablası Kibar hanımı bulabilecek mi ? Canlı yayına katılan Kibar Remziye’ye neler söyledi ? Stüdyoya gelecek mi? Müge Anlı Remziye ve Kibar’ın buluşma anı. Müge Anlı Kibar kimdir Remziye kimdir ?

Kibar 12 yıl önce Diyarbakır’da kardeşleri ile birlikte yaşadığı evde zulüm görüyordu. Gençlik enerjisi ile yaptıkları aile içerisinde takdir edilmiyor ve şiddete maruz kalıyordu. Remziye Hanım ablasını çok seviyor ve evde gördüğü şiddete tanıklık ediyordu. Daha fazla dayanamayan Kibar 12 yıl önce evden kaçtı. İzine ulaşamayan aile polise de haber verdi. Ancak genç kadın 12 yıldır bulunamadı.

Müge Anlı 14 mayıs 2019 özeti

Müge Anlı Remziye hanım kimdir ?

Uzun süredir ablasını arayan Remziye’ye 14 mayıs Müge Anlı programında müjde geldi. Ablası Kibar Müge Anlı programına katıldı. Telefon ile yaptığı görüşmede 2 çocuğu olduğunu ve göçmen birisi ile evli olduğunu doğruladı. Kardeşini çok özlediğini ve görmek için Müge Anlı programına katılmayı kabul ettiğini söyledi. Müge Anlı 14 mayıs 2019 özeti içerisinde bir aile daha birbirlerine kavuşmuş oldu. Yıllar önce ayrılan kardeşleri kavuşturan Müge Anlı mutlu haberi 14 mayıs programında paylaştı.

Müge Anlı’nın yardım çağrısı devam ediyor. Doğu illerinde toplam 4 aş evini tamamlayan Müge Anlı gelen SMS yardımları ile bunu genişletmeye devam ediyor. Zor durumda olanlara aş veren Müge aynı zamanda faali meçhul bırakılmış cinayetlerden kaybolmuş eşlere kardeşlere kadar olan sırları çözmeye devam ediyor.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.