Müge Uzel Kimdir? Son Moda Programı Sunucusu (Kanal D)

Müge Uzel Kimdir? Son Moda program Sunucusu (Kanal D)Kanal D ekranlarında Cumartesi ve Pazar günleri yayınlanacak olan yeni Magazin moda ve stil programı son modanın sunucusu olan Müge Uzel kimdir hakkında bilgiler kariyeri daha önce hangi program veya dizilerde rol aldı mı, hangi okulları okudu gibi merak edilen tüm soruları buradan cevaplayacağız.

Müge Uzel daha önce çok fazla tanımadığımız ilk kez ekranda gördüğümüz ve Kanal D ekranlarında hafta sonu yayınlanacak olan son moda isimli program sunucusu olarak ilk defa karşımıza çıktı. Müge Uzel dizi veya herhangi bir filmde rol almadığı için sadece sunuculuk olarak ilk kez karşılaşanlar için detaylı bilgiler vermek istiyoruz.

Müge Uzel 1989 yılında İzmir’de doğmuş son moda isimli programın sunucusudur. Müge Uzel şimdi İstanbul’da yaşamakta ve ikamet etmektedir. Müge Uzel kendisini tanıtırken alışveriş yapmayı çok seven köpeği ile gezintiye çıkmaktan hoşlanan sürekli spor yapan, yüzmeye giden 1.75 boyunda 53 kilo ağırlığında olan birisi olarak kendisinden bahsediyor.

Müge Uzel Kimdir Son Moda Programı Sunucusu

Müge Uzel 2014 yılında Mart ayında başlamış olan Survivor yarışmasında gönüllüler takımında yarışmış ve ilk kez orada popüler olmaya başlamış bir kişidir. 2014 yılındaki Survivor yarışmasından sonra çok fazla ekranda göremediğiniz Müge Uzel çeşitli özel kurslarda oyunculuk ve sunuculuk üzerinde yer almış.

Kanal D ekranlarında hafta sonu yayınlanacak olan son moda isimli programda sunucu olarak karşımıza çıkan Müge Uzel Bundan sonra sık sık magazin dünyasında ekrana gelecek gibi görünüyor. Müge Uzel’in sevgilisi bulunmuyor ancak gece kulüplerinden de eksik kalmıyor. Survivor’ın kendisine vermiş olduğu şöhret ile tanınmaya başlayıp son moda sunuculuğuna kadar ilerlemiş olan Müge Uzel bakalım bundan sonra nasıl karşımıza çıkacak.

Son Moda Sunucusu Müge Uzel Kimdir

Müge Uzel‘in sunumuyla “Son Moda” cumartesi günü saat 14.00’de Kanal D’de başlıyor! Program tutar ise sunucuyu uzun süre ekranda göreceğiz. Programın sloganı ise oldukça iddialı: En yeniler, en iyiler ve en son trendler! Bu programda her şey son moda!

Dekorasyondan giyime, astrolojiden spora, yemekten seyahate hepsi tarz, hepsi çekici, hepsi son moda! Hayatın en keyifli hali bu programda! işte bu iddialı Son Moda programının sunucusu Müge Uzel’den bahsettik.. Sizlerde yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 11 Eylül 2018