Muharrem İnce Liderler FOX’ta Programına Konuk Oluyor 16 Mayıs Çarşamba

24 Haziran 2018 de yapılacak olan Seçimin nabzı yine FOX Türkiye ekranlarında atıyor! Muharrem İnce ilk olarak programın konuğu olacak ve sansasyonel bir adım atmış olacak ilk bölümü ile. Liderler FOX’ta Programına ilk Konuk olacak olan Muharrem İnce 16 Mayıs Çarşamba gününün cumhurbaşkanı adayı olarak konuk Oluyor. Recep Tayyip Erdoğan Fox Tv de yayınlanacak olan bu programa katılacak mı sizce?

Fox tv ekranlarında farklı zamanlarda haber içerikli programları ile dikkatleri üstlerine çeken Doğan Şentürk, Fatih Portakal, Tülay Ünal Öçten, Sedat Bozkurt ve İsmail Küçükkaya’nın tarafsız sorularını cumhurbaşkanlığına aday olan liderler yanıtlayacak. Liderler FOX’ta Programının ilk bölümüne CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce konuk olacak.

Muharrem İnce Liderler FOX’ta Programı ile ilk kez bir tv kanalında programa cumhurbaşkanı adayı olarak katılmış olacak. Doğu Perinçek Temel Karamollaoğlu ve Muharrem İnce Liderler FOX’ta Programının konukları olacaklar. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Katılacak mı şimdilik bilinmiyor ama zamanla öğreneceğiz bunu..

”Liderler FOX’ta” canlı ve ilk yayınıyla 16 Mayıs çarşamba günü 20.00’de FOX’ta ekrana gelecek. Liderler FOX’ta her çarşamba günü yayınlanacak ve adayların hem vaadlerini hemde neler yapacaklarına dait habercilerin sorularını yanıtlayacaklar.. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Katılacak mı Liderler FOX’ta programına çok merak ediliyor? Sizce gelir mi?


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Muharrem İnce Liderler FOX’ta Programına Konuk Oluyor 16 Mayıs Çarşamba (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 12 Mayıs 2018