Muhsin’in Karısı, Kerem’in Annesi Afili Aşk Yelda Kimdir ? Neşe Baykent Kim

Kanal D yaz dizisinde Muhsin’in Karısı, Kerem’in annesi Afili Aşk Yelda kimdir ? Yelda’yı canlandıran Neşe Baykent’in instagram hesabı nedir ? Afili Aşk Yelda hangi dizide oynuyordu geçmişi ve gerçek hayatı hakkında bilinmeyenler.

Muhsin’in Karısı, Kerem’in Annesi Afili Aşk Yelda Kimdir Neşe Baykent Kim

Afili Aşk Kerem’in annesi kim Yelda Yiğiter kimdir ? Dizi içerisinde Muhsin ile evli ve çocukları Kerem’in annesidir. Eşi Muhsin fabrikatördür. Zamana karşı bazı güncellemelerden geri kalan firmayı oğlu Kerem harekete geçirmiş şirketi batmaktan kurtarmıştır. Yelda Muhsin ile evlenmeden önce mankendir. Sosyete camiasının yakından tanıdığı Yelda dünya çapında ünlü olmak istemiştir ancak bunu başaramamıştır. Muhsin ile evlendikten sonra mankenliği bırakmış Kerem’in annesi olmuştur. İçerisindeki bastırılmış hayalleri Kerem’in DNA’sına işlemiştir. Tam annesinin istediği gibi herkes tarafından tanınan aranan sevilen kızların peşini bırakmadığı bir oğlu olmuştur.

Afili Aşk Yelda Kimdir

Yelda Muhsin’in ikinci eşi olduğu için zaman zaman psikolojik bunalımlar yaşasa da genelde mutludur. Yelda’nın gençlik hayali bitmiş şimdiki planı ise Kerem’dir. Oğlunun mürvetini sosyete tarafından kabul görmüş zengin ve soylu bir ailenin kızı ile birleştirmektir. Kerem ise her gün sevgili değiştirir kızların duyguları ile oynar. Bu durum babası Muhsin ve annesi Yelda’yı çileden çıkarmakta zaman zaman ise zor durumda bırakmaktadır.

Neşe Baykent Kim

Afili Aşk Yelda Kimdir ? Neşe Baykent’i tanıyalım.

2 Haziran 1975 İzmir doğumludur. İkizler Burcudur. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. Ünlü oyuncuyu Afili Aşk dizisine getiren adım 1988 yılında ” Keşanlı Ali Destanı ” adlı dizidir. Bir çok dizi ve filmde yer alsa da kendisini unutamayacağımız 8 sezon oynadığı “Unutma Beni” dizisidir. Dizide Mehtap karakterine hayat veriyordu. Afili Aşk Yelda hangi dizide oynuyordu diye hafızanızı zorluyorsanız geçen yıl Şahin Tepesi adlı dizide oynamıştı. Şahin Tepesi reytingleri düşük olduğundan çok fazla ön plana çıkamadı ancak bu yaz yardımcı başrol oyunculuğu yapacak. Oyuncumuza sosyal medyadan ulaşabilirsiniz. Resmi instagram hesabı @nesebaykent ile her daim paylaşımlar yapmaktadır. Neşe Baykent 166 cm boyunda 56 kg de evlidir ve 41 yaşındadır.

Afili Aşk Yelda hangi dizide oynuyordu

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.