Muhteşem İkili Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak?

Muhteşem İkili Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak?

Muhteşem İkili dizisi yayın hayatına başladı. Muhteşem İkili dizisi yayınlanmaya başlayınca da seyircilerin aklına kaç bölüm sürecek acaba? Diğer diziler gibi hemen final yapar mı yoksa uzun soluklu olur mu?

Muhteşem İkili dizisinde Anadolu ve Avrupanın en iddaalı Organize Şube komiserleri Barca ve MKC’nin hayatı anlatılacak. Mert Barca’ya herkes soyadı ile hitap ediyor herkes onu Barca diye biliyor. Barca yıllar önce eşini kaybettiği eşinin yasını tutar ama bir taraftan da işine çok bağlı bir komiserdir.

MKC Avrupa’nın en iddaalı komiserlerindendir. MKC’nin gerçek adı Mustafa Kerim Can iken teşkilatta herkes onu MKC olarak bilir. MKC ve Barca küçüklükten beri birbirlerinden hoşlanmazlar. Ancak operasyonda birlikte iş yapmak zorunda kalırlar. Operasyon sonrasında ikisi de büyük bir düşman kazanmış olur. Bu düşmandan kendilerini ve sevdiklerini korumak için geçmişlerinde olanları unutup birlikte mücadele etmek zorunda kalırlar.

Muhteşem İkili dizisi Reytingleri Nasıl?

MKC büyük aşkla bağlı olduğu eski karısını bir türlü aklından çıkaramaz.  Barca ve MKC Muhteşem İkili dizisinde olaydan olaya koşarken hem komik hem de aksiyon dolu sahneler yaşanıyor. Muhteşem İkili dizisi 1 Kasım da ilk bölümü ile ekrana geldi. İlk bölümü ile 7. sırada yer alan dizi diğer bölümlerde başarı gösterecek mi?

Muhteşem İkili dizisi 1 Kasım perşembe ilk bölümünün ardından 2. bölüm reytinglerini sizlerle konumuzda paylaşacağız.  Muhteşem İkili reytingleri 7. sıradan yükselmez ise Kanal D diziye çok şans vermez. Çünkü Kanal D yeni dizilere erken final kararı almakla meşhur oldu bu sezon. Umarız reytingleri yükselir ve kısa sürede final kararı almaz!

Muhteşem İkili dizisini siz nasıl buldunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Muhteşem İkili Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak? (6 Yorum)

  1. Yazık ya kadına şiddet aşağılama küçük görme dizileri bu kadar izleniyor ama bu dizi izlenmiyor mu? Yazık gerçekten

  2. Çok çok çok güzel eğer final yaparsa anlarım ki Türkler cidden diziden anlamıyor. Her bölümü bir film gibi ve olağanüstü. Ben hayatımda bu kadar kaliteli bir dizi görmedim

  3. Eğlenceli polis dizisi gibi görünüyor bozamanlarsa aksiyon aşk kalite bir yanda bireysel intikam güzel olacaktir

Eklenme Tarihi: 7 Kasım 2018