Muhteşem İkili Dizisi Nerede Çekiliyor, Çekimlerin Yapıldığı Yerler Neresi?

Kanal D ekranlarında yeni sezonda yayınlanacak olan Muhteşem İkili dizisi nerede çekiliyor dizinin seti nereye kuruldu hangi mekanlarda ve mahallelerde çekimleri devam ediyor, fragman da gösterilen yer neresi diye merak edenler için Muhteşem İkili dizisinin çekildiği yerleri sizler için bu konuya verdiği toparlamak istiyoruz.

Kanal D ekranlarında yeni sezonda başlayacak olan dizisinin başrollerinde İbrahim Çelikkol ve Kerem Bursin oynuyor. Amerikan yapımı Tango ve Cash ikilisinden esinlenerek müthiş bir ikili izleyeceğimiz Muhteşem İkili dizisinde ayrıca Özge Gürel ve Öykü Karayel gibi başarılı oyuncular da yer alıyor. Muhteşem İkili dizisi Nerede çekiliyor İstanbul’un neresi hangi semtlerinde çekimler devam ediyor?

Muhteşem ikili dizisi gemi sahneleri nerede çekildi

Muhteşem İkili Dizisi Nerede Çekiliyor sorusuna ilk bölümde dizinin gemideki çatışma sahneleri damgasını burdu. Barca ve MKC nefes kesen bir operasyona girişti ve uyuşturucu tacirlerinin gemi ile kaçmasına engel oldukları sahneler İstanbulda Tuzla tersanesinin olduğu alanda çekiliyor. Tuzla dersanesinde ve hemen yanındaki limanda oldukça uzun süren çekimler İstanbul manzarası eşliğinde oldukça harikaydı..

Muhteşem İkili Dizisi Nerede Çekiliyor

Muhteşem İkili Dizisi Nerede Çekiliyor, Çekimlerin Yapıldığı Yerler Neresi?

Muhteşem İkili dizisinin çekildiği birçok mekan bulunuyor. İstanbul’un ünlü Plajı Şile kıyıları da bu çekimlerin yapıldığı yerlerden sadece birisi. Ancak bizi özellikle Boğaz manzaralı Çamlıca tepesinde, Sarıyer ilçesindeki belli başlı sokaklarda ve kovalamaca sahnelerinin çekildiği birçok farklı mekan bulunuyor. Özellikle dizi setleri olarak kullanılan eski mekanlar ve harabeler en çok dikkat çeken yerlerin başında geliyor.

İbrahim Çelikkol ve Kerem Bursin oldukça başarılı bir oyunculuk çıkararak Muhteşem İkili dizisinin beklentilerin üzerinde çıkmasını sağlayacak görüntüsünde oyunculuk çıkarmış görünüyorlar. Öykü Karayel’in de dizi de oldukça belirgin bir rolü var. Özge Gürel ile birlikte oynayacakları için dizi adeta iki erkek başrol 2’de kadın başrol olarak oldukça güçlü bir kadroya sahip görünüyor.

Muhteşem İkili Dizisi Nerede Çekildi hangi il ilçe mahallede

Özellikle İbrahim Çelikkol’un Ford Mustang araba ile tozu dumana katarak ilerlediği sahneler oldukça konuşuldu ve fragmanlara renk kattı. Kerem Bursin’le birlikte mücadele verdikleri harabe de çok iyi bir iş çıkardıktan sonra gerçekten de muhteşem diyeceğimiz sahneleri çekerken oldukça zorlandılar ama ortaya çıkan sonuç ve dizinin kalitesi yaptığı işlerin fazlasıyla emeklerine karşılık geldiğini gösteriyor.

Kanal D Muhteşem İkili Dizisi Nerede Çekiliyor, Hangi il ilçe köy kasaba set Neresi?

Muhteşem İkili dizisi nerede çekiliyor sorusuna ilerleyen günlerde daha detaylı cevaplar vereceğiz. Özellikle izleyicilerin merak ettiğiniz Muhteşem İkili dizisi nerede çekildi hangi Konak’ta Hangi evde Mahalle neresi İstanbul’un neresinde Muhteşem İkili çekiliyor sorularına burada sizler için cevaplandıracağız ve detayları ile birlikte yazmaya devam edeceğiz. Siz de merak ettiklerinizi veya bildiğiniz yerler olursa aşağıya yazabilirsiniz.

Muhteşem İkili İstanbulun neresinde çekiliyor

Sevilen dizi Muhteşem ikilide kimler var hangi ünlü oyuncular buluştu? Ünlü oyuncular İbrahim Çelikkol ve Kerem Bürsin’in yeni projesi ‘Muhteşem İkili’ye Özge Gürel ve Öykü Karayel de katıldı. Oldukça güçlenen kadro çok iddialı olacak görünüyor. Dört ünlü ismin yer aldığı dizinin tanıtım filmi izleyiciyle buluştu. Erken final yapan dizilerin yerine ekrana gelmeyi bekliyor Muhteşem İkili dizisi..

Muhteşem İkili Dizisi Tanıtım fragmanı ve çekildiği yerler mekanlar videosu:

Muhteşem İkili Dizisi Nerede Çekiliyor, Muhteşem İkili Çekimlerin Yapıldığı Yerler Neresi? diye merak edenlere ve fragmanda dizide geçen manzaralı yerlerin nerelerde olduğunu dair bilgileri sizlerle paylaşacağız bu başlık altında..
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Muhteşem İkili Dizisi Nerede Çekiliyor, Çekimlerin Yapıldığı Yerler Neresi? (7 Yorum)

Eklenme Tarihi: 9 Ekim 2018