Muhteşem İkili Dizisi Oyuncuları Kadrosu Karakterleri Konusu

Muhteşem İkili Yeni sezonda ekrana gelecek olan dizilerden birisi olarak görünüyor. Bildiğiniz üzere daha önce televizyonlarda yayınlanmış olan Tango ve Cash filminde gerçekten de iyi bir ikili olan oyuncuların yerine Dizi karakteri olarak İbrahim Çelikkol ve Kerem Bursin‘in adı ön plana çıkmaya başladı. İlk tanıtım fragmanı nefesleri kesti.. Muhteşem İkilide İbrahim Çelikkolun Kullandığı spor otomobil için Tıklayın

Yeni sezonda ekrana gelmesi beklenen TMC Film’in yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Başar Başaran’ın kaleme aldığı, Kanal D’nin yeni dizisi “Muhteşem İkili” dizisinin başrollerinde İbrahim Çelikkol, Kerem Bursin, Özge Gürel,Öykü Karayel, Engin Şenkan, Eren Hacısalihoğlu, Zafer Algöz, Talat Can Büyükaltay ve çocuk oyuncu Fuat Fatih Odabaşı dahil oldu.

Muhteşem İkili Dizisi Oyuncuları Kadrosu Karakterleri
​​Muhteşem İkili Dizisi Oyuncuları Kadrosu

Mert Barca ya da emniyette tanındığı ismi ile Barca, Anadolu Yakası Organize Şube’nin en iyi polisi. Oldukça yakışıklı ama bir o kadar da dış görünüşünü önemsemeyen bir adam. Geçmişte ona düzenlenen bir suikastta karısını ve doğmamış bebeğini kaybetmiş. Karısının ve çocuğunun katili bulunmamış. Organize şubeden emekli babası dışında kimsesi yok. İşi ve karısının intikamı her şeyi.
Muhteşem İkili Dizisi Oyuncuları Kadrosunda kimler var
Mustafa Kerim Can, MKC olarak tanınan, Avrupa Yakası Organize Şube’nin en iyi polisi. Zenginliği ile tanınıyor ama bu zenginliğinin nerden geldiğini kimse bilmiyor. Huysuzluğu ve söylenmesi ile ünlü, bir de gözü karardığında delice bir güce kavuşmasıyla. Şıklığına önem veren, bakımlı bir adam. Her şeyi de kendisi kadar ciddiye alıyor. Boşandığı eski karısı Yağmur’a hala aşık. Oğlu Mehmet Kaan Can’a çok bağlı.

Muhteşem İkili Dizisi Yağmur kim

Nilüfer, MKC’nin kız kardeşi. Tam bir özgür ruh. MKC ile başa çıkabilen tek, ona laf yetiştirebilen son kişi. Güçlü, akıllı, güzel ve çekici bir kadın. Kendi işinin başında. Abisine eyvallahı yok. Küçük yaşta annesi ve babası boşanınca annesiyle yaşadığı için onun huylarına sahip. Annesi gibi bir İstanbul kızı. Baba eksikliğini ise her zaman içinde taşımış.
Muhteşem İkili Dizisi Oyuncuları Nilüfer kim
​​
MKC’nin eski karısı, oğlu Mehmet Kaan’ın annesi. Başarılı bir avukat. İnatçı, başarı azmi olan bir kadın. MKC nin aşırı kontrolcülüğüne boyun eğecek bir karakter değil. O yüzden boşanmışlar. İçten içe hala MKC‘yi sevse de MKC değişmediği sürece onu hayatına kabul etmeye niyeti yok.

Muhteşem İkili Dizisi Feridun

Mert Barca’nın emekli emniyet amiri babası. Polislik yılları başarılı operasyonlarla geçmiş bir eski kurt. Oğlu için endişeli. Organize şubede çalışmanın ne demek olduğunu biliyor. Barca içini açsa, oğlunun yanında olmak istiyor ama mesafeli bir ilişkileri var.
Muhteşem İkili Dizisi Yüksel
​​
Yüksel, Barca ve MKC’nin bağlı olduğu organize şubenin amiri. Çok komik olmasının yanı sıra yeri geldiğinde de çok ciddi bir insan. Bütün organize şubeyi kontrol eden Yüksel, konu MKC ve Barca’ya geldiğinde tansiyon aletini yakınında tutmak ister. Buna rağmen onlardan ayrı kalamaz çünkü onları iyi tanıdığı için onlardan nasıl faydalanacağını en iyi o bilir. Yüksel, Barca ve MKC’nin zayıf noktalarının da farkında, güçlü yanlarının da.

Muhteşem İkili Dizisi Demiray
Demiray Hazan, uluslararası bir yasa dışı kaçakçılık kartelinin Türkiye’deki hareketlerini yönetmektedir. Varlığı bilinmektedir ama kendi adamlarından ve bağlı olduğu kartelin üst düzey yöneticilerinden başka yüzünü gören kimse olmadığı gibi kayıtlarda ismi de geçmemektedir. Babası Bekir Hazan ise, MKC ve Barca sayesinde başarısızlıkla sonuçlanan bir uyuşturucu kaçakçılığı işinden sonra örgüt tarafından cezalandırılır.​

Ünlü yönetmen Çağatay Tosun’un yönetmenliğini üstleneceği dizinin adı kesinleşti ve dizinin adı “Muhteşem İkili” olarak belirlendi. İbrahim Çelikkol’un mutlaka dizide yer alacağı kesinleşirken Kerem Bursin’in teklife sıcak baktığı ve senaryoyu inceleyip karar vereceği belirtildi, şimdilik dizide olup olmayacağı belirsizliğini korusa da ilerleyen günlerde kesinleşecek gibi görünüyor.

Muhteşem İkili yeni sezonda oyuncu kadrosu ile oldukça göz doldururken İbrahim Çelikkol ve Kerem Bursin’in dizide başrollerde olacağı ve Tango ve Cash filmindeki karakterlere Hayat verecekleri belirtiliyor. İbrahim çelikkolun Tango karakterine Kerem Bursin’in de cache karakterinin canlandırması bekleniyor. Muhteşem İkili dizisinin konusu nasıl derseniz: Mustafa Kerim Can ve Mert Barca adlı iki polisin renkli hikâyesini ekrana taşıyacak olan dizide rol alması için Zafer Algöz’e de teklif götürüldüğü söyleniyor.

Muhteşem İkili dizisi tutar mı izlenir mi? her ne kadar Son günlerde Amerikan karşıtlarının filmleri de boykot etmesiyle özellikle TRT1 ekranlarında Amerikan kovboy filmlerinin yasaklanması ve diğer kanallarda da Amerikan menşeli filmlerini bir bir ekrandan kaldırılması sonrasında Tango ve Cash filminin dizi uyarlaması olacak olan Muhteşem İkili Amerikan filminden uyarlanacağı için Türk izleyicisi tarafından izlenir mi yoksa Tepki mi görür orasını şimdilik bilemiyoruz, ancak görünen o ki bu dizi Türk Amerikan ilişkilerinin gergin olduğu şu sıralar hiç tutacak gibi görünmüyor, Elbette bu bizim görüşümüz.

Muhteşem İkili dizisinde neler olacak özeti: Mustafa Kerimcan ve Mert parca adlı iki polisin oldukça renkli aksiyon dolu hikayesi ne yer verileceği ve Amerikan filmi olan Tango ve Cash den uyarlanan bu filmin oldukça aksiyonlu ve heyecanlı bir dizi olacağı konuşulsa da yeni oyuncuların diziye girmesi ile daha da güçlü bir kadronun oluşacağı belirtiliyor. Özellikle Zafer Algöz’e teklif götürüldüğü ve muhteşem ikili dizisinde Onun da rol alacağı belirtiliyor.

Diziye ilham kaynağı olan Tango ve Cash filminde olduğu gibi, iki narkotik polisinin hikayesini konu alacak olan ve sadece polisiye hikaye ile kalmayıp gündelik yaşamlarını aşklarını da diziye taşıyacak olan polislerden Mustafa Kerim Can ve Mert Barca isimli iki polisin hikayesine odaklanılacak olan dizi de İbrahim Çelikkol’a rol arkadaşı Kerem Bursin olması kesinleşti..

Muhteşem İkili Dizi Oyuncuları Kadrosu

Muhteşem İkili Dizi Oyuncuları Kimler?

1-İbrahim Çelikkol; Muhteşem ikilide Mustafa Mert Barca rolünde 14 Şubat 1982 tarihinde Kocaeli’de doğan ünlü oyuncu kariyerine modellik yaparak başlamış olsa da kısa sürede rol aldığı dizi ve filmler ile şöhret basamaklarını hızla tırmanmıştır. 2009 da başlayan dizi oyunculuğunda asıl ön plana 2011 yılında yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği İffet dizisinde ulaşmıştır. 2013 yılında Merhamet dizisinde, 2015-2016 yıllarında Kördüğüm kadrosunda, Son olarak ise Siyah Beyaz Aşk dizisinde Birce Akalay Kerem ve Alı karakterleri ile herkesin sevdiği bir oyuncu olmuştur. İbrahim Çelikkol’a Muhteşem İkili dizisinde başarılar dileriz..

2-Kerem Bursin; Muhteşem ikili dizisinde Mustafa Kerim Can rolünde 4 Haziran 1987 tarihinde İstanbul’da doğan oyuncu Amerika’da oyunculuk eğitimi almıştır. En son oynamış olduğu ve Leyla Lydia Tuğutlu ile başrollerini paylaştığı Bu Şehir Arkandan Gelecek adlı Atv dizisinde rol almış olan oyuncumuz daha önce de Şeref Meselesi, Unutursam Fısılda, Ulan İstanbul, Güneşi Beklerken, Bu Şehir Arkandan Gelecek gibi yapımlarda iyi rollerde oynamıştır. Kerem Bursin’e Muhteşem İkili dizisinde başarılar diliyoruz.

Muhteşem İkili Dizisi Oyuncuları Kimler

3-Zafer Algöz; 30 Ağustos 1961 tarihinde Kars ilimizde doğmuş olan Zafer Algöz 1975 yılında Bursa Devlet Tiyatrosunda başladığı oyunculuk faaliyetlerine halen devam etmektedir. Sayısız dizi ve filmde rol alan oyuncumuz son olarak Deli Aşk projesinde 2017 yılında rol almıştır. Diğer dizi ve filmleri kısaca şöyle:
Hayatımın Aşkı – 2016
Küçük Ağa (dizi, 2014) – 2015
Pek Yakında – 2014
Beni Böyle Sev – 2014
İntikam – 2013
Yahşi Batı – 2010
Umut – 2009
A.R.O.G – 2008
Cumhur Cemaat – 2007
Kurtlar Vadisi Pusu – 2007

Muhteşem İkili Dizisinin Oyuncu Kadrosu kimler

5- Özge Gürel: Muhteşem İkili dizisinde Nilüfer rolünde Özge Gürel 5 şubat 1987 tarihinde İstanbul’da doğmuştur, lise yılları Silivri’de geçen Özge Gürel Liseyi bitirdikten sonra Beykent Üniversitesi Ticaret bölümünü kazanmıştır ancak yarıda bırakarak oyunculuk alanında kendisini geliştirmeye başlamıştır. İlk dizisi Kızım nerede olmuştur daha sonra Muhteşem Yüzyıl ve Huzur Sokağı dizisinde rol alan Özge Gürel asıl şöhretine ise Medcezir dizisindeki Ada karakteri ile ulaşmıştır. Kiraz Mevsimi dizisi ile tüm Türkiye onu tanımıştır.Özge Gürel Muhteşem İkili Dizisi Nilüfer karakteri

6- Öykü Karayel: Muhteşem İkili Dizisi Öykü Karayel 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. liseyi Çemberlitaş Kız Lisesinde okuduktan sonra Kenter Tiyatrosu’nda eğitimler almış Tiyatro ve oyunculuk merakı ile kısa sürede kendisini göstermeye başlamıştır. Öykü Karayel’in tanıdığımız televizyon dizisi Kıvanç Tatlıtuğ da birlikte oynamış olduğu Kuzey Güney adlı dizidir. 2017-2018 sezonunda ise Kalp atışı ile Show TV’de ekrana gelmiş ve oldukça geniş bir hayran kitlesine ulaşmıştır. Can Bonomo ile evlenen Öykü Karayelin on dizisi Muhteşem İkili olmuştur.Öykü Karayel Muhteşem İkili Dizisinde

7- Engin Şenkan: Muhteşem İkili DizisiEngin Şenkan 1944 yılında İstanbul’da doğmuştur liseden sonra İstanbul Üniversitesi İktisat fakültesinde okumuştur. Oyunculuk ve tiyatro ya Merak olan Engin Şenkan Ankara’da Cebeci Devlet konservatuarında okumuş ve mezun olmuştur. Televizyondaki ilk dizisi Bizimkiler ve Yazlıkçılar isimli dizilerdeki rolleri olmuştur. 2008’de Baba Ocağı 2011’de Firar 2012 Dila Hanım 2013’te Firuze 2013 sonunda Benim Hala Umudum Var 2013 yılında Kelebeğin Rüyası isimli filmde yer almıştır.Engin Şenkan Muhteşem İkili Dizisi

8- Eren Hacısalihoğlu: Muhteşem İkili Dizisinde Demiray karakteri Eren hacısalihoğlu 1979 yılında Trabzon’un Akçaabat ilçesinde doğmuştur. Ankara Üniversitesi’nde inşaat mühendisliği bölümünü okuyan Eren hacısalihoğlu Haliç Üniversitesi’nin konservatuar bölümünden mezun olmuştur. İlk dizisi TRT’de yayınlanan mavi kelebekler olmuştur daha sonra İnsan Aldandı, Benim İçin Üzülme gibi dizilerde önemli karakterleri canlandırmıştır. Selin Şekerci ile uzun süre sevgili kalan Eren hacısalihoğlu yeşil renkli ve 1.80 boyunda 73 kilo ağırlığındadır. Kalbim Ege’de Kaldı Aşk yalanı sever en önemli diğer dizileridir. Eren Hacısalihoğlu Muhteşem İkili Dizisinde Demiray rolünde oynayacak.Eren Hacısalihoğlu Muhteşem İkili Dizisi Demiray rolü

9- Talat Can Büyükaltay: Muhteşem İkili Dizisi Talat Can Büyükaltay 1983 yılında İstanbul’da doğmuş spor salonu işletmecisidir. Daha önce herhangi bir dizide yer almayan oyuncu ilk deneyimi Muhteşem İkili dizisi olacaktır. Talat Can Büyükaltay’a yeni ve ilk dizisi Muhteşem İkili de başarılar dileriz.Talat Can Büyükaltay Muhteşem İkili Dizisinde

10- Fuat Fatih Odabaşı : Muhteşem İkili Dizisi Fuat Fatih Odabaşı Daha önce Fox TV ekranlarında İlker Ayrık ile on numara beş yıldız yarışmasına katılmış anne ve babasıyla birlikte kendisini göstermiştir. Jimnastiğe oldukça meraklı olan Fuat Fatih Odabaşı bakalım Muhteşem İkili dizisinde nasıl bir rol ile karşımıza çıkacak izleyip göreceğiz.Muhteşem İkili dizisi Fuat Fatih Odabaşı

4- Hande Erçel: Hande Erçel 1993 yılında Balıkesir’de doğmuş ve eğitimine Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinde Türk sanatları bölümünde devam etmiştir. Bir çok dizi ve filmde rol alan güzel oyuncu Güneşi Beklerken dizisindeki rol arkadaşı Kerem Bursin İle Muhteşem İkili dizisinde yeniden buluşmuşlardır..

Hande Erçel Muhteşem İkili dizisinde

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Muhteşem İkili Dizisi Oyuncuları Kadrosu Karakterleri Konusu (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 31 Ağustos 2018