Muhteşem İkili Dizisi Reyting Sonuçları İzlendi Mi Tutuldu Mu?

Muhteşem İkili Dizisi Reyting Sonuçları Dizi İzlendi Mi Tutuldu Mu? Muhteşem İkili dizisi 1 Kasım perşembe akşamı yayınlanmaya başlandı. Yayınlandığı günden itibaren reytinglerini sizlerle bu konumuzda paylaşarak dizinin seyirci tarafından ne kadar izlendiğini reyting durumunu değerlendirelim istedik.

Muhteşem İkili dizisi yayınlandığı gün olan perşembe günü dişli rakiplerle mücadele etmek zorunda kalacak. Bu yüzden de daha iyi reyting alabileceği bir günde yayınlansa eminiz ki daha başarılı olabilir. Muhteşem İkili dizisinin perşembe akşamı rakipleri reytinglerde ilk sıralara yerleşmiş diziler. Atv de Bir Zamanlar Çukurova, Show tv Avlu, Fox TV Bizim Hikaye dizileri yayınlanıyor.

Muhteşem İkili dizisinin en zorlu rakibi Bir Zamanlar Çukurova. Dizi yayınlandığı günden beri reytinglerde hep ilk sırada. Avlu dizisi ve Bizim Hikaye dizileri 5. 6. sıralarda yer alıyor reytinglerde. Muhteşem İkili dizisi başrol oyuncuları Kerem Bursin ve İbrahim Çelikkol. İki polisin mücadelesini anlatacak olan polisiye komedi tarzı Muhteşem İkili dizisi aksiyon gerilim yaşatırken aynı zamanda iki polisin hayatlarına yer verdiği için komedi de olacak. İşte 1 Kasım 2018 Perşembe Reyting Sonuçları (Muhteşem İkili)

1 Kasım 2018 Perşembe Reyting Sonuçları (Total)

Muhteşem İkili dizisi konusu;  Mustafa Kerim Can, teşkilatta bilinen adı MKC’yi Kerem Bursin canlandırıyor. Avrupa yakasının tanıdığı Mert Barca’yı ise İbrahim Çelikkol oynuyor. Bu iki polisi tüm teşkilat tanıyor. Ancak bu iki polis birbirinden nefret ediyor. Polis akademisinde okudukları zamana dayanan bu husumet uzun yıllar devam eder. Yıllar önce aralarında bir de duygusal ve kişisel bir mesele yüzünden de sıkıntı çıkmıştır.

İki polis birbirinden uzak kalmaya çalışsa da büyük bir uyuşturucu operasyonunda birarada çalışmak zorunda kalırlar. Bu operasyonu başarsalar bile artık ortak bir düşmanları vardır. Sevdiklerinin hayatlarını bu düşmandan korumaya çalışırlar. Bakalım Muhteşem İkili dizisi yeni bölümleri nasıl gelişecek?

Muhteşem İkili dizisi konusu bu şekilde. Muhteşem İkili konusu ve oyuncuları ile izlenmesi gereken bir dizi. Ancak yayınlandığı gün dolayısıyla biraz sıkıntı yaşayabilir. Umarız uzun soluklu bir dizi olur. Muhteşem İkili dizisini siz nasıl buldunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Muhteşem İkili dizisi reytinglerini hafta hafta sizlerle bu konumuzda paylaşacağız. Böylelikle Kanal d diziyi ne kadar süre yayınlayacak göreceğiz. Kanal D biliyoruz ki reytingleri iyi gitmezse çok uzun sürdürmez hemen fişini çeker. Umarız ki uzun zamanlar devam eder.

Muhteşem İkili dizisi hakkında reytinglere dair ilk yorumlarım: Muhteşem İkili dizisinin ilk sahneleri şaşırttı beni. Böyle bir bomba ve teknenin yanma sahnesi bu devirde olmamalı. Arkada İstanbul Boğaziçi köprüsünün eşsiz manzarası varken basit bir efekt ile yapılmış bomba patlatılması ve teknenin yakılma sahnesi gerçekten çok basit olmuş. Yeni başlayan Muhteşem İkili dizisinin daha güçlü görsellerle başlamasını beklerdik. Bunlar elbet reyting kaybettirecektir diziye.. Ayrıca polis olmuş birinin baba korkusuyla yataktan kaçarak evden uzaklaşması, kariyerli bir komserin her yerinde dövmeler olması.. yapmayın bunu, biraz gerçekçi biraz doğal olun..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Muhteşem İkili Dizisi Reyting Sonuçları İzlendi Mi Tutuldu Mu? (4 Yorum)

  1. Dizinin günü değişerek devam etsin yanlış zamanda yanlış güne koyup tutmadı diye bitirilmesin çok eğlenceli bir dizi basarilar

  2. Gozel ablanın doğum günü sayfasını ararken haburaya geldim gelmişken bi yorum yazayim dedum kimse tınlamamış burayı dizi bana eski bir filmi hatırlattı Tango ve Cash…

Eklenme Tarihi: 31 Ekim 2018