Muhteşem İkili Dizisi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün ve Saat Kaçta Kanal D de?

Kanal D de başlayan Muhteşem İkili Dizisi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün ve Saat Kaçta Kanal D de? diye merak edenler için hazırlandı bu içerik. 1 Kasım 2018 Perşembe günü ilk bölümüyle ekrana gelen Muhteşem İkili dizisi ilk bölümün ardından hemen yayınlanacak olan 1. bölümün tekrarı 1 Kasım Perşembe günü saat 22.30 da ekrana gelecek. Muhteşem İkili Dizisinin Tekrarları hangi günlerde Kanal D’de yayınlanacak tarihlerini ve saatlerini sizler için buraya düzenli olarak yazacağız.

Bildiğiniz üzere diziler daha çok izlenmek reyting alabilmek için birçok defa tekrar bölümlerini yayınlıyor ve izleyiciler için uygun saatlerde dizi gösterilerek herkesin izlemesi sağlanmaya çalışılıyor. genellikle ilk bölümler oldukça hareketli güzel ve heyecan verici olduğu için Muhteşem İkili Dizisi Tekrarları da merak konusu oldu.

Muhteşem İkili Dizisi Tekrarları hangi günlerde saat kaçta Kanal D’de ekrana gelecek ilk bölümün ve sonraki bölümlerin tekrar günlerini ve tekrar edileceği yeniden ekrana geleceği saatleri sizlere buradan yazmak ve muhteşem ikili dizisinin Kanal D de başlayan ekran macerasında nasıl bir reyting aldığını ve bundan sonra dizinin yoluna nasıl devam edeceğini kısa kısa açıklamaya çalışacağız.

Muhteşem İkili Dizisi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün ve Saat Kaçta Kanal D de

Muhteşem İkili Dizisi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün ve Saat Kaçta Kanal D de

Muhteşem İkili Dizisi Tekrar bölümleri Perşembe günü bir bölümün tekrarı dizinin bitmesinden hemen sonra başlayacak ve yeniden Kanal D’de ekrana gelecek. daha sonraki günlerde de diziyi izleyemeyen seyircilerin tekrar etmesi ve yayınlanması için Kanal D birçok kez diziyi tekrar sunacak. işte Muhteşem İkili Dizisi Tekrarları hangi günlerde ve saatlerde olduğunun detaylı açıklaması ve Kanal D’den aldığınız yayın akışına göre muhteşem ikilinin yeniden ekrana geleceği gün ve saatler aşağıda belirtilmiştir.

Muhteşem İkili İlk Bölüm Perşembe 20.00
Muhteşem İkili 1. Bölüm Tekrarı Perşembe Saat 22.30
Muhteşem İkili Tekrarı Cuma Saat 00.15
Muhteşem İkili Tekrarı Cumartesi Saat 16.15
Muhteşem İkili Tekrarı Pazar Saat 17.00

Muhteşem İkili Dizisi Tekrarları yeniden hangi gün ve saat kaçta

Muhteşem İkili dizisinin günleri değişirse buraya yeni yayın günlerini sizler için yazıp konumuzu zaman zaman güncelleyeceğiz. Muhteşem İkili dizisinin yayın günleri ve tekrarları Kanal D resmi sitesinden alınmıştır ve dizinin saatleri değiştikçe güncellenecektir. Muhteşem İkili dizisinin tekrarları hakkında bilgiler verdik işte son kez yazalım bilgileri:

İlk Bölüm Perşembe 20.00
Perşembe Saat 22.30
Cuma Saat 00.15
Tekrarı Cumartesi Saat 16.15
Pazar Saat 17.00

Muhteşem İkili dizisinin tekrarlarını yazdık peki kadrosunda kimler var kısaca göz atalım? Ünlü yönetmen Çağatay Tosun’un yönetmenliğini üstlendiği dizinin başrollerinde İbrahim Çelikkol, Kerem Bursin, Özge Gürel, Öykü Karayel, Engin Şenkan, Eren Hacısalihoğlu ve Zafer Algöz gibi isimler yer alıyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 1 Kasım 2018