Muhteşem İkili Dizisi Yasemin Kimdir? Bilgileri Gerçek Adı (Türkü Su Demirel)

Muhteşem İkili Dizisi Yasemin Kimdir? Bilgileri (Türkü Su Demirel) hakkında detaylı bilgileri burada sizlerle paylaşacağız. Muhteşem İkili Dizisi Yasemin hakkında detayları burada sizler için yazacağız ve dizideki rolü karakteri hakkında detaylar sunacağız. Muhteşem İkili Dizisi Yasemin oldukça güzel bir kız, bu yüzden herkesin dikkatini çekecek, başarılı bir polis memuru aynı zamanda…

Muhteşem İkili Dizisi Yasemin Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Türkü Su Demirel)

Muhteşem İkili Dizisinde oldukça farklı isimlerden birisi olan  Yasemin Kimdir? Güzelliği ile dikkatleri üstüne çekmeyi başaran ve oldukça farklı bir rolle ekranda Muhteşem İkili Dizisinde karşımıza çıkıp Yasemin karakterine hayat veren güzel oyuncumuzun gerçek adı soyadı ve Bilgilerini hemen yazalım:  Türkü Su Demirel..

Muhteşem İkili yasemin rolü Türkü Su Demirel

Türkü Su Demirel 2018 yılında 1 Kasım perşembe günü Kanal D de başlayan Muhteşem İkili adlı dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Türkü Su Demirel Kimdir? kaç yaşında? aslen nereli? boyu, kilosu, kısaca hayatı ve biyografi bilgilerini ve Muhteşem İkili Dizisinde Yasemin karakteri hakkındaki detayları hemen paylaşalım sizlerle..

Türkü Su Demirel Kimdir? (Muhteşem İkili Dizisi Yasemin)

Türkü Su Demirel 3 Ağustos 1998 tarihinde dünyaya gelmiştir. Güzelliği ile dikkatleri çeken oyuncu Türkü Su Demirel aslen İzmir’lidir. Türkü Su Demirel Aslan burcudur. 2017 yılında katılmış olduğu 1. Sinema Güzeli Yarışması’nda WOW Istanbul Hotels & Convention Center güzeli seçilmiştir. Bu yarışmadan sonra kısmetleri açılan ve bir çok farklı alanda çalışmaya başlayan güzel isim Mimarlık üzerine eğitim hayatını da sürdürmektedir. İstanbul Kültür Üniversitesi’nde Mimarlık okumakta, yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir.

Muhteşem İkili Dizisi yasemin Türkü Su Demirel

Türkü Su Demirel Yeni sezonda Kanal D ekranlarında yayınlanan Muhteşem İkili isimli dizide Yasemin karakterini canlandırmaktadır. Oldukça dikkat çeken bir karakter olan Yasemin bakalım dizide neler yapacak izlenecek mi seyirci beğenecek mi? Not:  Türkü Su Demirel’in boyu 1.72 cm’dir. Uzun boyu, düzgün fiziği ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Türkü Su Demirel’in sevgilisi var mı yok mu? sorusunun cevabına biz bilmiyoruz, eğer siz biliyorsanız aşağı yazın lütfen..

Muhteşem İkili Dizisi Yasemin rolü Türkü Su Demirel’in Sosyal Medya hesapları:

Muhteşem İkili Dizisi yasemin bilgileri

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 1 Kasım 2018