Muhteşem İkili Dizisinde Çalan Şarkılar Jenerik Müzikler

Muhteşem İkili Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler… Muhteşem İkili dizisi 1 Kasım perşembe akşamı yayına başladı. Aksiyon gerilim polisiye romantik komedi her türlü konunun olduğu Muhteşem İkili dizisinde her tarz şarkı da çalacaktır.  Muhteşem İkili dizisinde çalan şarkıları müzikleri sizlerle konumuzda paylaşacağız.

Kanal D de yayınlanacak olan TMC imzalı, yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği Muhteşem İkili dizisi yayına başladı. Başrollerini İbrahim Çelikkol, Kerem Bürsin, Özge Gürel ve Öykü Karayel’in paylaştığı dizisinin kadrosunda Engin Şenkan, Zafer Algöz ve Eren Hacısalihoğlu’da yer alıyor.  M.Çağatay Tosun’un yönetmen koltuğunda oturduğu Muhteşem İkili dizisi 1 Kasım’da yayınlanmaya başladı.

29 Kasım Muhteşem İkili 5. bölümde çalan Sen benim şarkılarımsın

Muhteşem İkili Dizisinde Çalan Şarkılar Jenerik Müzikler Fon videoları buraya eklenecektir.

Barca ve MKC en başarılı komiserlerdendir. Başarılı polisler önemli bir operasyon için birlikte çalışmak zorunda kalırlar. Ancak hiç anlaşamayan iki komiser bu operasyon için birlik olmak zorundadırlar. Barca ve MKC bu operasyonun altında kalkar kalkmasına ama çok büyük bir düşmanları olur. Uyuşturucu çetesi patronu Demiray Hazan ile artık bir husumetleri vardır. Bu operasyonun önemi büyüktür.

Demiray Hazan gizliliğini kullanır ve deşifre olmadan tüm işlerini halledebilir. Barca ve MKC’nin başarısına göz diken onların ailelerini hedef alan bu isim onların hayatını karartabilecek mi? MKC ve Barca birlikte çalışarak büyük düşmanlarını alt edebilecek mi? Muhteşem İkili Dizisinde Çalan Şarkılar Jenerik Müziklerini istekleriniz doğrultusunda buraya eklemeye devam edeceğiz.

Muhteşem İkili dizisi yeni başladığı için diziye özel yeni şarkılarda çalabilir. Bu şarkıları sizlerle konumuzda paylaşacağız. Sizlerde istediğiniz şarkıları yoruma yazabilirsiniz. Sizlerle paylaşılacaktır.

Muhteşem İkili Dizisinde Çalan Şarkılar Jenerik Müziklere ait isteklerinizi aşağı yazın lütfen..

Muhteşem İkili Dizi müziği Muhteşem İkili Dizisi 1. bölüm müziği şarkısı, Muhteşem İkili Dizisinde çalan yabancı şarkı müzik

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 1 Kasım 2018