Muhteşem İkili Dizisindeki Spor Araba Nedir? İbrahim Çelikkol Sürüyor

Muhteşem İkili Dizisinde Spor araba nedir merak konusu oldu. Muhteşem İkili dizisinin ilk fragmanı Kanal D ekranlarında yayınlandı. İbrahim Çelikkol’un kullandığı spor araba kırmızı rengi ve drift atmasıyla oldukça beğeni topladı ve herkes merakla bu arabanın markasını modelini fiyatını öğretmen için aramaya başladı.

Muhteşem İkili Dizisinde Spor araba İbrahim Çelikkolun Kullandığı araba Nedir?

Muhteşem İkili Dizisinde tanıtım fragmanında kullanılan ve İbrahim Çelikkolun sürdüğü spor araba Mustang marka bir spor otomobil. 2017 model olan Ford Mustang model araç V8 silindirli motora sahip ve adeta bir uçan dev. İki farklı motor seçeneğine sahip olan Ford Mustang, Fastback ve Convertible gövdeleriyle 2.3 litre EcoBoost 317 HP ve 5.0 litre V8 421 HP’lik motora sahip oldukça güçlü bir Amerikan otomobili..

Muhteşem İkili Dizisinde Spor araba Mustang İbrahim Çelikkol

Dünya çapında meşhur olan ve bugüne kadar toplam 9 milyondan fazla satış rakamına sahip olan Ford Mustang ülkemizde de adeta bir efsane. Bu güçlü motora sahip olan Mustang, en düşük fiyatlı modeli 130 bin dolardan başlıyor ve motor hacmine göre yukarı doğru çıkıyor fiyatlar. İkinci el Mustang fiyatları da 250 bin lira ile 750 bin lira arasında değişiyor. Modelleri yeni oldukça fiyatlar da katlıyor elbette.

Muhteşem İkili dizisinde İbrahim Çelikkol’un kullandığı V8 motorlu Mustang tam bir efsane. Mustang V8 motora sahip ve 0-100 km/s hızlanmasını 4.8 saniyede tamamlıyor ve oldukça güçlü bir motora sahip.Saatte 260 km hız ulaşan en düşük motor seçeneğinin bir üst modeli Saatte 290 km hıza ulaşıyor ve oldukça seri bir model.

Muhteşem İkili Dizisindeki Kırmızı Spor Otomobil Nedir Markası modeli Fiyatı:

Evet sevgili ziyaretçimiz, Kanal D ekranlarında yeni başlayacak olan Muhteşem İkili dizisinde Kerem Bursin ve İbrahim Çelikkolun muhteşem performanslarına spor arabalar da eşlik edecek ve Ford Mustang marka 2017 model yaklaşık 600 bin liraya satılan araç dizimizde sıkça göreceğimiz ve 3 aylığına kiralanmış olan spor bir modeldir.

Muhteşem İkili Dizisindeki Spor Araba kırmızı

Muhteşem İkili Dizisi hakkında kısaca: Muhteşem İkili dizisinin ilk fragmanı bu akşam Kanal D de yayınlandı. Muhteşem İkili dizisinin Başrollerinde İbrahim Çelikkol ve Kerem Bürsin’in olduğunu ve sahneleri ile nefesleri keseceğini şimdiden anladık.  “Muhteşem İkili” adlı dizi Ekim ayının sonu yada Kasım ayında Kanal D’de Başlıyor! Yapımını TMC’nin üstlendiği, yapımcılığını ise Erol Avcı’nın yapacağı dizinin senaryosunu ise Başar Başaran ve Emre Özdür yazacaklar.

Muhteşem İkili dizisinde yönetmen koltuğunda ise, Çağatay Tosun’un oturduğunu şimdiden söyleyelim okurlarımıza. İbrahim Çelikkol ve Kerem Bürsin, birbirlerine tamamen zıt karakterdeki iki başarılı komisere hayat verecek. Dizi nefesleri kesmeye geliyor..Muhteşem İkili Dizisindeki Spor Araba Nedir? İbrahim Çelikkol’un Sürdüğü kullandığı spor araba hakkında bilgiler verdik sizlere. Sizlerde yorum ve görüşlerinizle dizimiz hakkındaki yorum ve düşüncelerinizi aşağıya yazabilirsiniz.. Şimdiden teşekkürler.

Muhteşem İkili Dizi fragmandaki Spor otomobil markası modeli

Muhteşem İkili Dizisi ilk Tanıtım Fragmanı Videosu:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 5 Ekim 2018