Muhteşem İkili Dizisine Yeni Katılan Kurretülayn Matur Kimdir?

Muhteşem İkili Dizisine Yeni Katılan Kurretülayn Matur Kimdir? Muhteşem İkili dizisi Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ederken yeni bir oyuncu diziye dahil oldu. Yeni oyuncu ekranlarda bilmediğimiz bir isim çünkü Türk değil diye düşünürken aslında Türk olduğunu öğreniyoruz. Peki neden adı yabancı bilgilerini aşağıdan okuyabilirsiniz.

Tmc yapımcılığında yayınlanan Muhteşem İkili dizisi yönetmenliğini Çağatay Tosun yapıyor. Başar Başaran ve Emre Özdur Uygulayıcı’nın  senaryosunu yazdığı Muhteşem İkili kadrosuna yeni isim dahil etti. Diziye yeni bir renk getirecek olan yeni oyuncuyu eminiz bilmeyenler yabancı zannetmiştir. Bakalım bilgilerini inceleyelim. Muhteşem İkili dizisine katılan Kurretülayn Matur kimdir? Bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Muhteşem İkili dizisine yeni katılan Kurretülayn Matur Kimdir?

Kurretülayn Matur 31 Ekim 1990 tarihinde Ankara ‘da doğan oyuncu 26 yaşındadır. İsminin anlamı Arapça ’da Nur Gözlü demektir.Oyuncu yabancı gibi gözükse de babası Mardinli annesi Ispartalı’dır.  Kurretülayn Matur İstanbul Üniversitesi mezunudur ve İstanbul’da yaşamaktadır. İstanbul Fatih Üniversitesinin Fatih sanat tiyatrosunda oyuncu kadrosunda halen görev almaktadır.

Kurretülayn Matur daha önce tiyatrolarda ve reklam filmlerinde rol almıştır. Audrey Hepburn’u örnek alan oyuncu ileride tanındık bir sima olmak istediğini söylüyor. Yarışmalara katılıp kendini tanıtmış olan oyuncu 2012 yılında Kazanmak İçin Bir Dakika yarışmasına katıldı. Bu yarışmayı kazanarak 16 bin TL  aldı. 2012 yılında Vahide Gördüm ve Yetkin Dikinciler’in başrolünde rol aldığı dizi de Dilek rolünü oynadı.

2014 yılında da TV8 ekranlarında yayınlanan Ütopya yarışmasına katıldı. Bu yarışma da Semih Öztürk ile tanıştı ve sevgili oldular. Hala sevgililer.  Kurretülayn Matur Muhteşem İkili dizisinde hangi rolde oynayacak? Bilgilerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 2 Aralık 2018