Muhteşem İkili Ela Kimdir? Diziye Yeni Gelen Ela isimli Polis (Ahsen) Hakkında Bilgiler

Muhteşem İkili Ela Kimdir? Diziye Yeni Gelen Ela isimli Polis Hakkında Bilgileri sizler için burada yazmaya çalışacağız. Sevilerek izlenen ancak reytinglerde bir türlü yüzü gülmeyen Muhteşem İkili dizisinin 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Diziye yeni bir kız giriyor. Ela adında diziye yeni giren ve Barca ile tanışan Ela’nın kim olduğu merak konusu oldu.

Bizde bu konumuzda Muhteşem İkili Ela kimdir gerçek adı bilgileri daha önce hangi dizilerde oynadı konularında sizlere bilgiler vereceğiz. Her bölümü ile nefes kesen ancak reytinglerde oldukça düşük seyreden ve final yapacağı konuşulan diziye yeni oyuncular gelmeye devam ediyor. İşte o oyunculardan birisi de Ela oldu. Muhteşem İkili Ela hakkında detaylara geçelim hemen..

Muhteşem İkili Ela KimdirMuhteşem İkili Ela Kimdir? Diziye Yeni Gelen Ela isimli Polis Hakkında Bilgiler resimler:

Barca ve MKC’nin içinde olduğu Özel Birim’e Ela isminde bir kadın polis katılır. Birlikte çalışmaya alışamamış ikilimiz atanan kadınla da çalışmak zorunda kalırlar. Fakat, Ela’nın ekibe katılmasının bir başka amacı vardır. Ela aslında kolejden arkadaşları Ahsen’dir. Geçmişte yaşadıklarının öcünü almaya gelmiştir. İki kafadarımızı tehlikeli bir süreç beklemektedir.

Muhteşem İkili dizisine yeni katılan ve Barca ile MKC’ye kendini Ela diye tanıtan karakter aslında Ahsen’dir. Onlarla tanışırken isim kolyesini koparır ve boynundan alır adı görülmesin diye. Müdürleri geldiğinde de ben onları yıllardır tanıyor gibiyim diyor. Ela yani Ahsen sonrasında kağıtlara bakıp inceleme yaparken bunları yaşamama sebep olan kişilerden intikam alacağım diyor.

Dizi de eskiden Ahsen görüldü. Ahsen kolejde MKC ve Barca’yı birbirine düşüren kızdı. Ancak görülen bu kız değildi. Bir yangından söz edilmişti. Muhtemelen o yangından sonra estetik olarak tamamen değişmiş olabilir. Bakalım bu gerçekler nasıl ortaya çıkacak.

Muhteşem İkili dizisinde Ahsen geçmişte ne yaşadı? Ahsen’in eşi ya da bir yakını öldü MKC ve Barca yüzünden mi öldü yoksa bir operasyonda birlikte mücadele verirken mi öldü bu soruların cevaplarını alacağız. Muhteşem İkili dizisinde yeni katılan Ela (Ahsen) Barca MKC ve onların sevdiklerinden intikam almayı planlıyor. Ekip arkadaşları zannettikleri kişinin onların hayatını karartmaya niyetli olduğunu ne zaman anlayacaklar göreceğiz. Muhteşem İkili dizisi 7. bölüm de gelen oyuncunun bilgilerini de sizlerle paylaşıyoruz.

Muhteşem İkili Ela Ahsen Kim Gerçek Adı Bilgileri;

Muhteşem İkili dizisinde Ela yani Ahsen rolüne hayat verecek oyuncunun gerçek adı Şive Şenözen. Şive Şenözen 1986 İstanbul doğumlu. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Mezunudur. 2010 yılında Kavak Yelleri dizisi ile oyunculuğa adım atmıştır. Huzur Sokağı, Gönül Hırsızı, Aşktan Kaçırmaz, Küçük Sırlar dizilerinde rol aldı.

Yeşil Deniz dizisinin yönetmeni Yahya Samancı ile evlenmiştir. 2016 yılında da Yeşil Deniz dizisinde rol aldı.  Yeni dizisi Muhteşem İkili dizisinde de kendisine başarıları diliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 8 Aralık 2018