Muhteşem İkili Nerede Çekiliyor Çekim Yerleri Resimleri

Muhteşem İkili Nerede Çekiliyor Çekim Yerleri Resimleri… Muhteşem İkili dizisi Kanal D ekranlarında yakında yayınlanmaya başlayacak. Muhteşem İkili dizisinin çekim yerleri de merak ediliyor. Bu konumuzda sizlerle çekim yerlerini paylaşacağız.

Muhteşem İkili dizisinde birbirlerine kişilik olarak zıt iki komiserin başarılı hayat hikayesi anlatılacak. Kanal D’ de yakında ekrana gelecek olan, İbrahim Çelikkol ve Kerem Bürsin’in başrolünü oynayacağı Muhteşem İkili dizisinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

Yapımını TMC, yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği dizinin senaryosunu Başar Başaran ve Emre Özdür kaleme alırken yönetmen koltuğunda ise Çağatay Tosun oturuyor. Muhteşem İkili dizisinin ilk tanıtım fragmanında çekim yerleri gösterilirken genelde harabe sanayi fabrika tipi yerler görüldü. Son olarakta bir rezidansta ayaklarından bağlı şekilde hem İbrahim Çelikkol hem de Kerem Bürsin ters sallanıyordu. Bu şekilde bile tatlı atışmaları devam ediyordu iki komiserin.

Muhteşem İkili dizisinde çekim yerlerinin adreslerine henüz ulaşamadık ancak İstanbulda çeşitli semtlerde çekimlerin yapıldığını biliyoruz.  Muhteşem İkili dizisinde Kerem Bursin ve İbrahim Çelikkol’a eşlik edecek kadın oyuncular da Özge Gürel, Öykü Karayel oldu. Muhteşem İkili dizisinde Kerem Bürsin’in canlandıracağı oyuncunun adı Mustafa Kerim Can. Muhteşem İkili dizisinde İbrahim Çelikkol’un canlandıracağı karakter de Mert Barca olacak. Muhteşem iki komiserin hayatını anlatacak olan dizi aksiyon ve polisiye tarzı ile çok beğenilecektir.

Muhteşem İkili dizisinde Mustafa Kerim Can ve Mert Barca iki komiserdir. Amerikan filmi olan Tango ve Cash den uyarlama olan filmde bolca aksiyon sahnesi izleyeceğiz. Hele fragman da Kerem Bürsin’in arabanın üzerinden atlaması ve İbrahim Çelikkol’un kırmızı spor bir arabayla drift yapması seyirci tarafından merak edildi. Muhteşem İkili dizisinin tanıtım fragmanındaki son sahnede de iki komiserin baş aşağı rezidanstan aşağı sallanıyor olması dikkatleri üzerine çekti.

Muhteşem İkili dizisinde böyle aksiyon dolu sahneleri izlemek içinde sabırsızlanmaya başladık bile. Muhteşem İkili dizisi Tango ve Cash filminde uyarlama olduğu biliniyor. İki narkotik polisinin hikayesini konu alacak ve onların özel hayatlarına da dokunacak olan Muhteşem İkili dizisi tahminimizde ekim ayı sonunda ya da kasım ayı başında yayınlanmaya başlayacaktır.

Muhteşem İkili dizisi yeni bölümlerinde çekim yerleri değiştikçe bizler de adresleri buldukça sizlerle paylaşacağız. Sizlerde çekim yeri sete ulaştığınız takdirde resimleri yorumda paylaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 5 Ekim 2018