Muhteşem İkili Nilüfer Kimdir? Bilgileri Resimleri (Özge Gürel)

Muhteşem İkili Nilüfer Kimdir? Bilgileri Resimleri (Özge Gürel)… Muhteşem İkili dizisi TMC yapım Erol Avcı yapımcılığında yayınlanacak. Muhteşem İkili dizisinin senaryosu dikkat çekici olduğu gibi oyuncuları da çok beğenilecek isimler oluşuyor. Kanal D’nin merakla beklenen ve bu sezonun en iddialı projelerinden olan Muhteşem İkili tanıtım fragmanları yayınlandı kendisi de yayınlanmaya başlayacak.

İbrahim Çelikkol, Kerem Bürsin, Özge Gürel ve Öykü Karayel’in başrollerini paylaştığı dizinin kadrosunda başarılı isimler Engin Şenkan, Zafer Algöz ve Eren Hacısalihoğlu’nun başrollerini paylaştığı Muhteşem İkili dizisi bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz

Muhteşem İkili dizisi konusu şöyle; organize şube komiseri olan ve herkese soyadı ile hitap eden Mehmet Barca ve teşkilatta bilinen adı MKC olan Mustafa Kerim Can uyuşturucu operasyonu için bir arada çalışmak zorunda kalırlar. Barcanın cesareti ve MKC’nin zekası ile uyuşturucu operasyonu başarıyla sonuçlanır ancak çökertilen çete iki komisere düşman olur.

İki polisin yıllar önce birbirleri ile yaşadıkları bir sorun vardır. Ancak bu sorunu bırakıp ortak düşmana karşı savaşmak zorunda kalırlar. Düşmanları çok güçlüdür ve birbiriyle hiç anlaşamayan iki komiser bu düşmana karşı nasıl mücadele edecektir?

Barca Komiser iş hayatında çok başarılıdır ancak kaybettiği karısının yasını tutmaktadır. MKC ise eski karısını aklından çıkaramaz ve hala onu çok sevmektedir. 2 konserinde özel hayatına dahil yaraları varken düşmana karşı savaşmak daha zor olacaktır.

Muhteşem İkili dizisi Barca ve MKC adlı 2 komiserin hayat hikayesini konu almaktadır. Dizide Mustafa Kerim Can yani MKC’nin kız kardeşini canlandıracak karakter Nilüfer. Mustafa Kerim Can’ın kız kardeşi olan Nilüfer bir iş kadınıdır. Ayakları üzerinde sağlam basan, sözlerine çekinmeden söyleyebilen güzel bir kızdır.

Muhteşem İkili dizisinde Nilüfer karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Özge Gürel.

Özge Gürel 1987 İstanbul doğumludur. Beykent Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası ticaret bölümü mezunu olan oyuncu Eskişehir’de işletme okumuştur. Üniversite hayatında kamera arkasına ilgi duymaya başlayan Özge Gürel oyunculuk sonra da oyuncu yönetimi üzerine dersler almıştır. Kızım Nerede dizisi en deneme çekimlerine katılır.

İlk dizisi olarak 2010 yılında Kızım Nerede dizisinde Ece Uslu Hüseyin Avni Danyal Burak Hakkı Özgül Kavruk ile oynamıştır. 2010 yılında Medcezir dizisinde rol oynayan Özge Gürel Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya, Barış Falay ile de rol arkadaşlığı yapmıştır. 2014 yılındaki oynadığı Kiraz Mevsimi dizisi ile de asıl önüne kavuşmuş ve bu dizideki rolü ile çok sevilmiştir.

Özge Gürel’in rol aldığı diziler ve filmler;

2010 – Kızım Nerede?, 2012 – Huzur Sokağı,2012 – 2014 – Muhteşem Yüzyıl, 2014 – Medcezir, 2014 – Bizum Hoca (sinema), 2014 – Kiraz Mevsimi (dizi)

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 12 Ekim 2018