Muhteşem İkili Salı Gününe Alındı, Dizi Bitecek mi Erken Final mi Yapıyor?

Yeni bölüm tanıtım fragmanları yayınlanan Muhteşem İkili isimli dizi Perşembe gününden salı gününe alındı, gün değişikliği ile birlikte izleyicilere yeni bir fragmanla tanıtıldı. Diziler 3 haftalık ara verdikleri süre sonrasında yeni tanıtım fragmanlarını kanallarda yayınlamaya başladılar. Fragmanı yeni çıkan Muhteşem İkili Salı Gününe Alındı, Muhteşem İkili Dizisi Bitecek mi Erken Final mi Yapıyor?

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve Tmc imzalı olan ve yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği başrollerinde ise İbrahim Çelikkol Kerem Bürsin Özge Gürel ve Öykü Karayel gibi isimlerin yer aldığı Muhteşem İkili dizisi yeni bölümleri Perşembe günü değil artık salı günleri yayınlanacak. Perşembeden salıya alınan dizinin erken final yapacağı iddia edildi.Muhteşem İkili Salı Gününe Alındı, Dizi Bitecek mi Erken Final mi

Muhteşem İkili dizisinin yeni bölümü 22 ocak 2019 Salı günü Kanal D ekranlarında Saat 20 00 da ekrana gelirken dizinin yeni yayınlanacak olan 10. bölüm fragmanı da oldukça ilgi çekti. Muhteşem İkili dizisinin 10. bölüm fragmanında neler olacak neler yaşanacak Mkc ölecek mi vuruldu yaşayacak mı gibi konular oldukça merak edilirken Mkc vurulduktan sonra artık iyice sağlığı bozulmuş ve oldukça zor günler geçirmeye başlamıştır.

Mkc Muhteşem İkili dizisinin 9. bölümünün son sahnelerinde mafyanın adamları tarafından vurulmuş ve 10. bölümde bu vurulmanın etkisi ile Mkc büyük sıkıntılar çekmeye başlamıştır. Birçok defa bayılan ve ne zaman nerede bayılacağı belli olmayan Mkc sevenlerin de oldukça korkmuştur. Ailesi bu duruma oldukça üzülürken özellikle oğlu Kaan babasının sağlığı ile ilgili oldukça üzüntü duymaktadır. Yağmur ise eski eşini bu halde görünce dayanamaz ve onu yalnız bırakmaz ona her türlü desteği vermeye başlar. Mkc vurulduktan sonra tekrar sağlığına kavuşacak mı yaşayacak mı yoksa ölecek mi izleyici de oldukça merak ediyor.

Muhteşem İkili Perşembeden Salı Gününe Alındı

Barca ise Mkc nin yaşadıklarından sonra düşmüş olduğu sağlık sorunlarını bir türlü kabullenmemiştir ancak elinden de gelen fazla bir şey yoktur. Ancak barcanın elinden gelecek onu bu duruma düşüren mafyanın peşine düşmek ve onlardan intikam almak en iyi yapacağı iştir. Muhteşem İkili 10. Bölümü ile yeni gününde SALI akşamı saat 20.00’de Kanal D’de! Muhteşem İkili dizisi 10. bölüm 22 Ocak salı günü Kanal D ekranlarında yayınlanacaktır.

Muhteşem İkili dizisi erken final mi yapacak neden salı gününe alındı?

Muhteşem İkili dizisi bitecek mi final mi yapacak gün değiştirdiği için izleyiciler dizinin en kısa sürede final yapacağını ve uzatma dakikalarına oynadığını düşünüyor. Kanal D ekranlarında yayınlanan ve başladığı günden beri reytinglerde bir türlü yüzü gülmeyen Muhteşem İkili dizisi çareyi gün değiştirmekte buldu ve Perşembe gününden salı gününe transfer olarak Şansını bir de salı günleri denemek istedi. ancak salı günleri de kadın Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz ve halka gibi güçlü diziler yer alıyor. Bu dizilerin yanında Muhteşem İkili dizisi reytinglerde şans bulabilir mi izleyici Salı günü de izlemeye devam eder mi yoksa birkaç bölüm yayınlanıp ekrandan aldırılır mı Zamanla göreceğiz.

Ancak görünen o ki Muhteşem İkili dizisi seyirciden yeterli desteği alamadığı için kısa bir süre sonra ekrana veda edecek ve final yapacak gibi görünüyor. Muhteşem İkili dizisinin 10. bölümünde MKC ve Barca bakalım izleyenleri nasıl bir bölüm izlettirecekler dizi beğenilecek mi yoksa kısa süre sonra erken final yaparak Kanal D ekranlarına veda mı edecek Bizler de çok merak ediyoruz. izlerde Muhteşem İkili dizisinin devam edip etmemesi hakkında yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazın Şimdiden teşekkürler.

Muhteşem İkili dizisi 10. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 16 Ocak 2019