Muhteşem İkili Var mı Yok mu Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor? 3-10 Ocak 2019

Kanal D ekranlarında perşembe akşamları ekrana gelen Muhteşem İkili dizisi 3 Ocak 2019 perşembe günü Var mı Yok mu Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor? soruları gelmeye başladı. hemen açıklayalım sizlere, Sevilen dizi Muhteşem ikili 3 ocak 2019 perşembe günü ve sonrasında 10 Ocak 2019 gününde kanal D de ekrana gelmeyecek. Çünkü reklam düzenlemeleri nedeni ile bütün diziler yeni yılda yayımlanmama kararı aldılar.

Nedir Bu reklam düzenlemesi Kanallarda dizi varken bu anlaşmaları yapamıyorlar mı? Muhteşem İkili dizisi ve diğer bütün özel kanallardaki diziler 3 hafta boyunca ekrana gelmeyecekler. Şu dizi bu dizi Var mı Yok mu Neden Yok sorularını o kadar çok açtık ki artık tüm dizilerin yayınlanmayacağını hemde 3 hafta boyunca olmayacağını herkese sitemizde duyurduk.

Reklam düzenlemeleri yılın ilk haftalarında oluyor ve diziler bu esnada oldukça düşük rakamlardan reklam ücreti alıyor. Hangi kanal ne kadar pay alacak hangisi çok izlendi gibi soruların da yanıt bulması için detaylı raporlamalar ve reklamcılarla yapılan sözleşme gereklerince diziler genellikle yılın ilk haftası dizi yayımlamıyordu.. Bu sezon durum biraz daha abartıldı ve bu süre 3 haftaya çıktı. Elbette 3 hafta oldukça büyük bir zaman dilimi. İzleyenler 3 hafta dizilerinden mahrum kalacak 2019 yılının ilk haftalarında.

Bunu Görmelisin!  Edho (Eşkıya) Façalılar Kimdir? Asıl Amacı Nedir, Kim için Çalışıyorlar?

3-10-17 Ocak 2019 Muhteşem İkili Var mı Yok mu3-10-17 Ocak 2019 Muhteşem İkili Var mı Yok mu Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor?

3 Ocak 2019 perşembe günü Muhteşem İkili dizisi ekrana gelmeyecek. Yukarıda açıkladığımız nedenlerden dolayı dizi 3 hafta boyunca yayınlanmayacak. Zaten dizinin reytingleri oldukça kötü gidiyordu. En son hafta 22. sırada kapatmış ve büyük ihtimal Kanal D tarafından erken final yaparak ekrandan kaldırılacaktı. Ancak şimdilik araya reklam düzenlemelerinden dolayı 3 haftalık süre girdi bakalım 3 haftadan sonra izleyici bulabilecek mi Muhteşem ikili dizisi.

Muhteşem İkili Var mı Yok mu Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor? sorusuna yeniden cevap verelim: Kanal D ekranlarında perşembe akşamları yayınlanan Muhteşem İkili  dizisi 3-10-17 Ocak 2019 tarihlerinde yayınlanmayacak. Muhteşem İkili  dizisi ne zaman yayınlanacak hangi tarihte başlayacak 2019 da? Muhteşem İkili dizisinin yeni bölümü 24 Ocak 2019 perşembe günü kanal D de ekrana gelecek..

Muhteşem İkili Var mı Yok mu 3-10-17 Ocak 2019 ne zaman başlıyor3-10-17 Ocak 2019 Muhteşem İkili Var mı Yok mu neden yok konusunda sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Muhteşem İkili Var mı Yok mu Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor? 3-10 Ocak 2019 (11 Yorum)

  1. Açıkçası böyle güzel bir dizinin bu kadar az reyting almasına şaşiyorum nerde gereksiz güzel olmayan bir dizi varsa onu izliyor bizim milletimiz güzelim dizi final yaparsa çok üzülürüm ben severek takip ettiğim bir dizi günü değişmeli mesela salı günü o kadar güzel dizi yok salı günü kesinlikle reyting sonuçları daha iyi olur bence

    • Muhteşem ikiliyi ailece severek izliyoruz. Böyle güzel şahane dizileri kakdırmayın. Saçma diziler devam ediyor. Konuşu çok değişik sürükleyici bir dizi lütfen sonuna kadar devam edin.

    • Muhteşem ikiliyi severek ailece çok severek izliyoruz. Lütfen diziyi sonuna kadar sürdürün.

  2. Muhteşem ikili dizisini seviyorum ve takip ediyorum bence yayından kaldırılması gerekir diye düşünüyorum.

Etiketler: Eklenme Tarihi: 2 Ocak 2019