Connect with us

Dizi Haberleri ve Dizi Oyuncuları

Dizi Oyuncuları

Muhteşem İkili Yağmur Kimdir? Bilgileri Oynadığı Diziler (Öykü Karayel)

Muhteşem İkili Yağmur Kimdir? Bilgileri Oynadığı Diziler (Öykü Karayel)… Kanal D’de yayınlanmaya başlayacak olan ve merakla beklenen Muhteşem İkili dizisinin oyuncularını sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. Muhteşem İkili dizisinde İbrahim Çelikkol ve Kerem Bürsin başrollerini Özge Gürel ve Öykü Karayel eşlik edecekler.

TMC Yapım’ın Erol Avcı’nın yapımcılığında yayınlanacak olan Muhteşem İkili dizisi oyuncularından olan Özge Gürel Kerem Bursin’in özgür ruhlu kız kardeşi Nilüfer’i canlandırırken Kerem Bursin’in eski eşi olan Yağmuru da Öykü Karayel canlandıracak. Yağmur aynı zamanda bir avukattır. Kerem Bursin’in dizideki lakabı MKC.

Muhteşem İkili Yağmur Kimdir? Bilgileri Oynadığı Diziler (Öykü Karayel)

Bu konumuzda sizlere Muhteşem İkili dizisindeki Yağmur karakterini canlandıran Öykü Karayel hakkında bilgi vereceğiz. Yağmur oğlunu tehlikelerden uzak güvenli bir şekilde yetiştirmek istemektedir. Aynı zamanda işinde de çok başarılı bir avukattır. MKC lakaplı Kerem Bürsin Yağmur’un eski eşi ve çocuğunun babasıdır. Aralarında yaşanan sorunları halletmeye çalışıyorlar.

Muhteşem İkili dizisinde MKC’nin eski eşi olan Yağmur çocuğu ile birlikte hayata tutunmaya çalışıyor. O tek yaşamaya adapte olmaya çalışırken MKC onun peşini bir türlü bırakmaz. Çünkü onu çok sevmektedir. Ama Yağmur MKC’nin sevdiklerini korumaya çalışırken onlara zarar veriyor olmasından sıkılmıştır artık.

Bunu Görmelisin!  Kuzgun Dizisi Kartal Kimdir? Bilgileri Hayatı (Caner Şahin)

Muhteşem İkili dizisinde Yağmur karakterine hayat veren Öykü Karayel kimdir bilgileri

Öykü Karayel 1990 yılında İstanbul’da doğdu. Öykü Karayel’in bir de kız kardeşi var ve liseden sonra konservatuvar eğitimi alan Öykü Karayel 2007 yılında da İstanbul Üniversitesi devlet konservatuarı tiyatro bölümünde eğitim almıştır. Konservatuar eğitimi devam ederken 5 aylık Londra’ya eğitim almaya da gitmiştir.

Öykü Karayel’in ilk oyunculuk deneyimi tiyatro alanında olmuştur. Güzel şeyler Bizim tarafa adlı tiyatro oyununda Ayşe karakterini canlandırmıştır. Sergilediği bu performansla da ödüllere layık görülmüştür. Öykü Karayel profesyonel sporla ilgilenmektedir. Öykü Karayel profesyonel su altı dalışçısıdır.

Öykü Karayel bu zamana kadar bir çok projede yer aldı. Tiyatro oyunlarında diziler de yer alan Öykü Karayel’in yer aldığı projeler; en son rol aldığı Kalp Atışı, Muhteşem Yüzyıl, Kara Para Aşk, Kuzey Güney, Bulantı Filmi, İşe Yarar Bir Şey, Güzel Şeyler Bizim Tarafa, Katil Joe…

Öykü Karayel temmuz ayında sevgili olduğu Can Bonomo ile evlendi. Öykü Karayel yeni dizisinde başarılar diliyoruz. Muhteşem İkili Yağmur Kimdir? diye sorup bizlerden bilgi isteyenlere kısa kısa bilgiler verdik ve oyuncumuz Öykü Karayel hakkında detayları paylaştık. Özellikle son dizisi Kalp Atışında çok popüler olan Öykü Karayel yeni dizisi Muhteşem İkilide Yağmur karakteri ile kendisine başarılar diliyoruz.

Bunu Görmelisin!  Kalk Gidelim Nehir Kimdir? Resimleri Bilgileri (Nilay Deniz)

Muhteşem İkili dizisinin tüm oyuncularına ve karakterlerine ulaşmak için sitemizdeki tüm konuları bakmak için Tıklayın >> Muhteşem İkili Dizisi Hakkında herşey..

Continue Reading
Reklamlar
Bunları da seversin..

1978 Yılında Kayseri'de doğru. Gazi Üniversitesi Eğitim fakültesinde lisans ve Sosyal bilimler Enstitüsünde yüksek lisansını tamamladı. Uzun süredir habercilik üzerine çalışmalar yürütüyor. Yaşam felsefesi ise ''Cümleler doğrudur sen doğru isen, doğruluk bulunmaz sen eğri isen''..

Yorum için TIKLA

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlara baktın mı Dizi Oyuncuları

To Top