Muhteşem İkili Yağmur Kimdir? Bilgileri Oynadığı Diziler (Öykü Karayel)

Merak ettiğiniz Muhteşem İkili Yağmur Kimdir? Bilgileri Oynadığı Diziler (Öykü Karayel) konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

Muhteşem İkili Yağmur Kimdir? Bilgileri Oynadığı Diziler (Öykü Karayel)… Kanal D’de yayınlanmaya başlayacak olan ve merakla beklenen Muhteşem İkili dizisinin oyuncularını sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. Muhteşem İkili dizisinde İbrahim Çelikkol ve Kerem Bürsin başrollerini Özge Gürel ve Öykü Karayel eşlik edecekler.

TMC Yapım’ın Erol Avcı’nın yapımcılığında yayınlanacak olan Muhteşem İkili dizisi oyuncularından olan Özge Gürel Kerem Bursin’in özgür ruhlu kız kardeşi Nilüfer’i canlandırırken Kerem Bursin’in eski eşi olan Yağmuru da Öykü Karayel canlandıracak. Yağmur aynı zamanda bir avukattır. Kerem Bursin’in dizideki lakabı MKC.

Bu konumuzda sizlere Muhteşem İkili dizisindeki Yağmur karakterini canlandıran Öykü Karayel hakkında bilgi vereceğiz. Yağmur oğlunu tehlikelerden uzak güvenli bir şekilde yetiştirmek istemektedir. Aynı zamanda işinde de çok başarılı bir avukattır. MKC lakaplı Kerem Bürsin Yağmur’un eski eşi ve çocuğunun babasıdır. Aralarında yaşanan sorunları halletmeye çalışıyorlar.

Muhteşem İkili dizisinde Yağmur karakterine hayat veren Öykü Karayel kimdir bilgileri

Öykü Karayel 1990 yılında İstanbul’da doğdu. Öykü Karayel’in bir de kız kardeşi var ve liseden sonra konservatuvar eğitimi alan Öykü Karayel 2007 yılında da İstanbul Üniversitesi devlet konservatuarı tiyatro bölümünde eğitim almıştır. Konservatuar eğitimi devam ederken 5 aylık Londra’ya eğitim almaya da gitmiştir.

Öykü Karayel’in ilk oyunculuk deneyimi tiyatro alanında olmuştur. Güzel şeyler Bizim tarafa adlı tiyatro oyununda Ayşe karakterini canlandırmıştır. Sergilediği bu performansla da ödüllere layık görülmüştür. Öykü Karayel profesyonel sporla ilgilenmektedir. Öykü Karayel profesyonel su altı dalışçısıdır.

Öykü Karayel bu zamana kadar bir çok projede yer aldı. Tiyatro oyunlarında diziler de yer alan Öykü Karayel’in yer aldığı projeler; en son rol aldığı Kalp Atışı, Muhteşem Yüzyıl, Kara Para Aşk, Kuzey Güney, Bulantı Filmi, İşe Yarar Bir Şey, Güzel Şeyler Bizim Tarafa, Katil Joe…

Öykü Karayel temmuz ayında sevgili olduğu Can Bonomo ile evlendi. Öykü Karayel yeni dizisinde başarılar diliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 9 Ekim 2018

Dizi Haberleri