Muhteşem Kraliçe Seandeok Kimdir ? Dukman Sendok’un Gerçek Hayatı İnstagramı ve Sevgilisi

2009 Yılında izlediğimiz dizi 10. yılına özel yaz dizisi olarak tekrar karşımıza çıkması ile izleyiciler Muhteşem Kraliçe Seandeok kimdir merak etmeye başladı. Güzelliği ile çok dikkat çeken Sendok’un gerçek hayatı instagram hesabı ve sevgilisine ait bilgiler yazımızın devamındadır. Dukman kimdir ?

Muhteşem Kraliçe Seandeok Kimdir Dukman Sendok’un Gerçek Hayatı İnstagramı ve Sevgilisi

Muhteşem Kraliçe Seandeok kimdir ?

Dizide kendisini Dukman olarak izlediğimiz güzel yıldızı biraz tanıyalım. Kraliçe oldukdan sonra Seandeok adını almıştır. Dizide ikizi olduğu için lanetlenmiş bu kadar benzer iki insanın olması kabul edilememiş ve ülkeden gönderilmişti. Yıllar sonrasında eğitim alarak hakkı olan yönetimi ele geçirmeye gelen Dukman, girdiği savaşı kazanarak Seandeok olacak ancak ikiz kardeşini bu savaşta şehit verecektir.

Muhteşem Kraliçe Dukman Kimdir

Muhteşem Kraliçe Dukman Kimdir ?

Lee Yo Won adı ile 1980 yılında doğdu. Güzelliği daha ergen yaşlarında iken fark edildi. Ailesi lise yıllarında  Lee Yo Won’u mankenlik ajansının düzenlediği bir yarışmaya kaydettirdi. Yıldızının parlamasına neden olan bu yarışmada Lee birinci oldu. Ajansın aracılığı ile gelen Figaro dergisinin teklifini kabul etti. Hızlı bir şekilde merdivenleri çıkan Lee, Scant Of a Man dizisinde oynama teklifi gelince çok mutlu oldu. O yıllarda nereden bilebilirdi ki Muhteşem Kraliçe Sandok kim denildiğinde Lee olacağını. Seandeok olmadan önce çok yol kat etti. Attack The Gas Staitioan filminde aldığı rol ile yüzünü tüm dünya tanıdı.

Muhteşem Kraliçe Dukman Seandeok

Katıldığı her ortamda güzelliği ile göz kamaştırıyor ve sayısız dizi film teklifleri alıyordu. Peşindeki erkekleri üzen haberi açıklaması ile tüm dünya şok oldu. Yer yüzünün en güzel kızlarından birisi olan Lee YO Won evlenmeye karar vermiş güzel kalbini golf sporcusu Park Jin-Woo’ya teslim etmişti. 2019 yılında Lee’nin bir çocuğu bulunmaktadır. Halen dizi ve film teklifi alsa da çocuğu ile vakit geçirmeyi tercih etmektedir. Yeni film ve dizilerde rol almamakta eşi Park ile mutlu huzurlu bir hayat yaşamaktadırlar. Muhteşem Kraliçe Dukman Seandeok kimdir adı neden sonradan değişmiştir sizlere özetledik. Sizin de eklemek istediklerinizi bize yorumlar kısmından gönderiniz.

Muhteşem Kraliçe Seandeok’un sevgilisi
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 18 Haziran 2019