Muhteşem Yüzyıl 2017-2018 Yeni Sezonunda Devam Edecek mi?

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Muhteşem Yüzyıl 2017-2018 Yeni Sezonunda Devam Edecek mi? konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Muhteşem Yüzyıl 2017-2018 Yeni Sezonunda Devam Edecek mi? hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Fox tv ekranlarında devam eden Muhteşem Yüzyıl Kösem kısa süre sonra final yaparak ekrana veda edeceğini açıkladı. Ancak 2017-2018 Yeni Sezonunda Muhteşem Yüzyıl Devam Edecek mi? yoksa yeni bir isimle mi yayınlanacak merak konusu oldu. Bizlerde sizin için araştırdık. İşte Kösemin geleceği..

3 Sezondur önce Show tv sonra star tv ve son olarak da Fox tv de ekrana gelen başarılı yapım dünyada bir çok ülkeye ihraç ediliyor. Muhteşem Yüzyıl diye başlayan sonra Kösem Sultan ünvanı da eklenen dizinin 2017-2018 Yeni Sezonunda Devam Edecek mi? yoksa tamamen bitecek mi hemen cevap verelim bu konuya..

Bu sezon Muhteşem Yüzyıl Kösem olarak yayınlanan dizi düşük reytinglerinden dolayı final yapacağını duyurdu. Dizi haziran ayında final yaparak ekrana veda edecek. Ancak Muhteşem Yüzyıl tam bir marka oldu. Yaklaşık 84 ülkede dizinin satışı ve yayın hakları ile ilgili sözleşmeler yapıldı ve özellikle arap ülkelerinde ve doğu Avrupa ülkelerinde yoğun talep gören dizi çok iyi hasılat elde etti.

Muhteşem Yüzyıl 2017-2018 Yeni Sezonunda da isim değiştirerek devam edecek. Muhteşem Yüzyıl 4. Murat adıyla gelmesi planlanan yeni dizide yine bir çok ülkeye satışı devam edecek olan yapımın Türkiyedeki düşük reytinglere rağmen Dünya ülkelerinden gelen yoğun talebin daha çok gelir bıraktığı ve bu yüzden dizinin daha uzun yıllar devam edebileceği konuşuluyor.

Muhteşem Yüzyıl 2017-2018 Yeni Sezonda devam edecek. Lütfen sizlerde dizi hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak fikirlerinizi bizimle paylaşın. Şimdiden teşekkür ederiz, yorumlarınıza cevap yazmaya çalışacağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 23 Mayıs 2017