Muhteşem Yüzyıl Kösem Bitti mi Yeni Sezon Devam Edecek mi?

Fox tv ekranlarında salı günleri yayınlanan Muhteşem Yüzyıl Kösem Bitti mi 2017-2018 Yeni Sezon Devam Edecek mi? sorusu gündemdeki yerini koruyor. Kösem Sultanın hayatından kesitleri ekrana taşıyan çok fazla izlenmese de Yurt dışı satışları nedeni ile sezonu tamamlayan Muhteşem Yüzyıl Kösem Bitti mi devam edecek mi merak konusu oldu.

Bizde hemen yanıt verelim ve merak edilen konuya açıklık getirelim. Muhteşem Yüzyıl Kösem Bitti mi 2017-2018 Yeni Sezon Devam Edecek mi? Öncelikle dizi 30. bölümde 27 Haziran salı günü ekrana veda edecek. Muhteşem Yüzyıl: Kösem, Final Bölümüyle 27 Haziran Salı Akşamı 20.00’da FOX’ta olacak.

Muhteşem Yüzyıl: Kösem dizisi aslında bir döneme damga vurmuş ve hafızalardan silinmiş olsa da o günleri canlandırıp yeniden tarihi araştırmaları incelemeleri gün yüzüne çıkardığı gerçeklerle birlikte oldukça başarılı bir yapım oldu diyebiliriz. Ancak seyirciyi bunaltan oyuncuların oyunculuk deneyimleri olabilir.

Yurt dışında bir çok ülkeye transfer edilen Muhteşem Yüzyıl: Kösem elde ettiği bu gişe başarısı ile tv dizilerinin de önünü açmış oldu. Yurt dışındaki ülkelerin talepleri nasıl olur devam edermi bilemiyoruz ama Türkiyedeki talep şimdilik ileri bölümleri çekilemeyecek kadar az görünüyor. Yani dizi devam etmeyecek.

Muhteşem Yüzyıl Kösem Bitti mi 2017-2018 Yeni Sezon Devam Edecek mi? Gelecek sezona kip başka bir film ile gündeme gelebilir. Yeni Sezonda yeni bir dizi ile yoluna devam etmek isteyen yapımcının ileriki günlerde Temmuz içinde kesin bir karar vereceği konuşuluyor. Hayırlısı diyelim. Lütfen sizde yorum ve görüşlerinizle destek olun bize..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Muhteşem Yüzyıl Kösem Bitti mi Yeni Sezon Devam Edecek mi? (10 Yorum)

  1. tarihimizi görsel anlatımla daha net şekilde bilmemiz için bu dizi devam etsin nerden geldiğimizi görelim

  2. kesinlikle devam etmeli . bilirsiniz görsel anlatım hafızaya zırh gibi işler ben bu dizi sayesinde sınavlarımda bile yüksek aldım tarihimizi nerden geldiğimizi bilmek istiyorsak ekrana bunu yansıtmaları gerekir tarihimizi bilmeleri gerekir ne kadarı doğru ne kadarı yanlış bilinmez ama kesinlikle kimse kimseyi tarihle unutturmasın DEVAM ETSİNN

Eklenme Tarihi: 21 Haziran 2017