Müjge Uzman Babamın Günahları dizisinde hangi rolde karakterde oynayacak?

Sevilerek izleneceğini tahmin ettiğimiz Babamın Günahları dizisine yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. En Son olarak diziye Müjge Uzman dahil oldu. Müjge Uzman Babamın Günahları dizisinde hangi rolde karakterde oynayacak? merak edilirken dizi setinden ilk fotoğraf da izleyici ile paylaşıldı. Aşağıdan sizde bakabilirsiniz resimlere.

Star TV’nin yeni sezon için iddialı dizilerinden olması beklenen Babamın Günahları’na bir çok oyuncu katıldı. Her gelen oyuncu daha önceki dizilerde başarı ile rol almış ünlü oyuncular. Bu sebeple diziden beklentilerde haliyle artmaya başladı. Yapımcılığını ANS Film’in yaptığı ve yönetmenliğini Abdullah Oğuz’un üstlendiği Babamın günahları dizisi de güçlü kadrosu ile dikkatleri çekiyor.

Babamın Günahları dizisinde ilk fragman yayınlanmış ve oldukça merak uyandırmıştı. Yeni dizinin başrollerini Kadir Doğulu, Melisa Sözen, Mustafa Uğurlu, Sezin Akbaşoğulları ve İsmail Demirci’nin paylaştığı diziye son olarak katılan isim ‘Muhteşem Yüzyıl’, ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ ve son olarak ‘Kiralık Aşk’ta Seda rolü olarak giren Müjde Uzman dahil oldu.

Babamın Günahları dizisi güçlü kadrosu ve her geçen gün yeni gelen oyuncuları ile yakında Star tv de başlıyor! İşte ilk fragmanı:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Müjge Uzman Babamın Günahları dizisinde hangi rolde karakterde oynayacak? (1 Yorum)

  1. Aa Oğuz hocam yanlış yazmışsın ama kadının adını. Müge değil, Müjde. Dikkat et bunlara ama. Olur mu? 🙂

Eklenme Tarihi: 9 Ekim 2017