Mükemmel Hata Dizisi Oyuncuları Bilgileri Konusu Özeti

Yeni sezonda ekrana gelmesi beklenen dizilerden birisi Mükemmel Hata Dizisi olacak. Mükemmel Hata isimli yeni dizi Oyuncuları Bilgileri Konusu Özeti ve fragmanı ile çok yakında televizyondaki yerini alacak. Gold film yapımcısı Faruk Turgut‘un paylaştığı ve önümüzdeki sezon tv de yayınlanmasını beklediğimiz yeni dizisi Mükemmel Hata‘nın senaryosuda belli olmaya başladı.

Mükemmel Hata dizisinin senaryosunu Aslı Zengin ile Banu Zengin Tak kaleme alacaklar. Elbette senaryo dışında bu yazılanları en iyi canlandıracak oyuncuların kimler olacağını da yine yapımcı belirleyecek.. 2018-2019 yeni sezonda ekranlara gelmesi beklenen dizinin senaryosu da tamamlanmadı henüz yapım aşamasında. Dizi oldukça iddialı bir yapım olacak be sırlarla dolu gizemli bir dizi bekleyenleri memnun edecek.

Dizinin parolası ”Bazı Hatalar Mükemmel Sonuçlara Sebep Olabilir” diye başlayacak ve bu slogan ile ekranlara gelecek. Hangi kanalda ve ne zaman başlayacağı konusunda henüz net bilgiler bulunmayan dizinin 2018 Eylül ayında başlaması bekleniyor. Büyük ihtimalle Fox tv ekranlarında yayınlanacak olan bu gizemli dizideki sır perdesi bakalım nasıl aralanacak.

Mükemmel Hata Dizisi hakkında detaylar geldikçe sizlerle paylaşmaya ve tüm bilgileri buradan duyurmaya devam edeceğiz. Yeni sezonda ekrana gelecek olan Mükemmel Hata dizisinin oyuncu seçimleri cast çalışmaları devam ediyor. Oyuncu seçimlerinden sonra deneme çekimleri başlayacak. Bu çekimlerin hemen ardından dizinin ilk tanıtım fragmanı da yayınlanacak.

Mükemmel Hata dizisinin tanıtım fragmanını ve tüm oyuncu kadrosunu ilk olarak buradan duyurup sizlerle paylaşacağız. Mükemmel Hata dizisinin nerede çekildiğine dair bilgileri de ileriki günlerde sizinle detaylı bir şekilde paylaşıp hangi il ve ilçede olduğunu buradan duyuracağız. Diziyle ilgili adı geçen ilk oyuncu Özlem Yılmaz oldu..

Mükemmel Hata Dizisi Konusu nedir Mükemmel Hata dizi özeti ve benzeri bilgileri sizlerle daha sonra buradan paylaşacağız. Sizlerde yeni sezonda ekrana gelecek olan Mükemmel Hata dizisi hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazınız..

Mükemmel Hata dizisi oyuncu kadrosu kimlerden oluşacak işte ilk oyunculardan birisi Özlem Yılmaz oldu.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 29 Mart 2018