Murat Boz’un yeni sevgilisi Aslı İşler kimdir? Aslı Enver’den Sonra Aslı İşler

Murat Boz‘u tanırsınız uzun süredir Aslı Enver ile olan ilişkisi dışında kimselerde görünmedi kimselere laf söz düşürmemişti. Ancak son gelişmeler üzerine bu düşüncelerden vazgeçmeye başladık. Murat Boz’un kısa bir süre önce Aslı Enver ile barıştığı haberlerini tersine Aslı İşler ile sevgili olduğuna dair bilgiler ulaştı bizlere..

Murat Boz’un yeni sevgilisi Aslı İşler kimdir? Aslı Enver’den Sonra Aslı İşler Murat Boz ile gerçekten sevgili mi

Elbette ateş olmayan yerden duman çıkmaz diye bir atasözümüz var ve defalarca doğrulanmıştır. Aslı Enver ile barışacağı ve hatta evlenmek için ciddi adımlar atacağına dair bilgiler magazin sayfalarını meşgul ederken Murat Boz herkesi ters köşeye yatıran yeni bir adım attı ve Aslı Enver iddialarını yalanladı.

Murat Boz yeni sevgilisi Aslı İşler kimdir

Hemen ardından Aslı İşler ile Murat Boz isimleri anılmaya başlandı. Murat Boz, bir gece önce Emirgan da gittiği bir gece kulübünde bir genç kız ile eğlendiği görüldü. Murat Boz’un bu gece kulübünde Aslı İşler ile eğlendiği ve iki sevgilinin gecenin ilerleyen saatlerinde kulüp birlikte ayrıldıkları iddia edildi! Şimdilik kesin sevgili oldukları bilinmese de sonuçta Murat Boz her kız işle gidip eğlenecek birisi değil. Murat Boz’un bu hareketinin ardından Aslı Enver’in ne tepki vereceği merak konusu olurken Murat Boz’un yeni sevgilisi Aslı İşler kimdir? sorusu sorulmaya başlandı.

Murat Boz’un yeni sevgilisi Aslı İşler kimdir bilgileri oynadığı diziler:

Murat Boz’un yeni sevgilisi Aslı İşler Kimdir: 16 Ağustos 1993 İstanbul doğumlu olan Türk reklam ve dizi oyuncusu olan Aslı İşler bir çok dizide rol almıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde tiyatro eğitimi almıştır, Ardından Haliç Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları bölümünü kazanıp, başarıyla mezun olmuştur.

Aslı İşler kimdir Murat Bozun sevgilisi

Bir İstanbul Masalı, Acemi cadı ve Muhteşem Yüzyıl Kösem gibi dizilerde rol alan Aslı İşler bir çok sinema filminde de rol bulmuştur. Son günlerde gittiği bir gece kulübünde Murat Boz ile eğlenen ve ardından birlikte ayrılan Aslı İşler Murat Boz ile yeni sevgili olmuştur. Ne diyelim hayırlı uğurlu olsun..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 20 Ağustos 2018