Murat Güloğlu Yeni Sezonda Hangi Kanalda Olacak Program Sunacak?

Murat Güloğlu Yeni Sezonda Hangi Kanalda Olacak Program Sunacak?… Murat Güloğlu Fox tv nin sevilen sunucularındandı. Haftasonu sabah haber programlarını sunan Murat Güloğlu ‘ Evinizin oğlu Murat Güloğlu’sloganıyla hatırlanıyordu. Haftasonu sabah programı olan Çalar Saat’in sevilen sunucusu Fox tv den ayrılmıştı.

Fox tv nin sunucusu olan Murat Güloğlu Fox tv den ayrılmasının sebebi bir haberin ardından Azerbaycan Cumhurbaşkanı için yaptığı yorum. Murat Güloğlu’nun yeni kanalı belli oldu. Murat Güloğlu’nun yeni kanalı  Kanald olarak belli oldu.

Kanald de sabah haberlerini sunacak olan Murat Güloğlu programı yalnız sunmayacak. Murat Güloğlu’na eşlik edecek isim de Defne Samyeli olarak açıklandı. Kanald yeni sezon sabah programları artık Defne Samyeli ve Murat Güloğlu’na emanet..

Güloğlu yeni sezonda Kanal D’nin sabah haberleri görevini üstlenecek. Programda aynı zamanda ona Defne Samyeli eşlik edecek. Murat Güloğlu’na yeni kanalı ve yeni programı için başarılar diliyoruz

https://www.youtube.com/watch?v=mCFK0JZ0H9I

Kanal D Günaydın Türkiye Murat Güloğlu ve Mutlu Ulusoy‘un sunumuyla 11 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün Kanal D’de!  Kanal D Günaydın Türkiye Fragmanı tanıtımı:

https://www.youtube.com/watch?v=Tbp_Zi7SXkU

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 27 Temmuz 2017