Murat Yıldırım 2020 Filmi Mako Selam Express Filminde Oynayacak

Ünlü oyuncu Murat Yıldırım 2020 projesi için anlaştı. Murat Yıldırım’ın yeni son filmi Mako için Mısır’a gitti. Tarihi gerçek bir olayı anlatacak Mako filmi hem ülkemizde hem de Mısır’da yayınlanacak. Ardından ise tüm dünyaya satılacak olan Mako filminin konusu oyuncuları çok merak ediliyor. Selam Express nedir tarihteki yeri ve önemi hakkında detaylar konumuzda.

Murat Yıldırım 2020 Filmi Mako Selam Express Filminde Oynayacak

Selam Express Gemisi

Titanic tarzı bir filmin yapımı için Murat Yıldırım’a Mısır’dan teklif geldi. 464 kişinin hayatını kaybettiği gemide Murat Yıldırım’da oynayacak. Özellikle Mısır’da yayınlanan Murat Yıldırım’ın dizilerinden sonra yönetmenler Türk oyuncu ile anlaşmak için masaya oturdu. Son zamanlarda Türk Lira’sının değer kaybetmesi Mısır’lı yapımcıların işini kolaylaştırdı. Sundukları teklifte yapımcıyı yormayan Murat Yıldırım kendi adı ile oynayacağı yeni film için masadan gülerek kalktı. 2020 Yılında vizyona girecek yeni sinema filmi Selam Express Mısır açıklarında ve stüdyo ortamında çekilecek bir gemiyi anlatacak. Tarihte yaşanmış bir olaydan esinlenilerek senaryosu hazırlanmış film ülkemizde de vizyona girecek.

Selam Express Gemisi

Mako Filminin Başrol Oyuncusu Murat Yıldırım Kimdir ?

Sayısız filmde oynamış her oynadığı film ile iyi gişe hasılatı toplamayı başarmış bunun yanında önemli dizilerde rol almış Murat Yıldırım 1979 doğumludur. 182 Cm boyunda ve ağır başlılığı ile bilinmektedir. Son yıllarda ATV’nin yıllardır süre gelen bilgi yarışması programı Kim Milyoner Olmak İster sunucusu olarak ekranlarda görülmektedir. İngiltere’de uzun süre kalmış eğitimli Murat Yıldırım gelen yeni film teklifi Mako için Mısır’a gitmeye hazırlanıyor. Kendi adı ile rol alacağı Selam Express gemisinde hayatta kalma savaşı verecek.

Mako Filminin Başrol Oyuncusu Murat Yıldırım Kimdir

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 19 Temmuz 2019