Mustafa Karataş Hoca Neden Show Tv den Ayrıldı Kanal D ile Anlaştı (2017 Sahur Programı)

Kuşkusuz ekranlardaki bir çok hocadan en samimi en kibar ve detaylıca meseleye yaklaşan en iyi hocalardan birisidir Mustafa Karataş. Yıllardır Mustafa Hocayı Kanal 7 ve Show tv de izledik. 2017 Ramazan ayında ise sahur programı için Show tv den ayrıldığını öğrendik ve videosunu da aşağı ekledik. Peki Mustafa hoca neden kanal değiştirdi?

Mustafa Karataş Hoca Neden Show Tv den Ayrıldı Kanal D ile Anlaştı: Bildiğiniz üzere bir çok ulusal kanal Ramazan ayında daha çok izlenmek için transferler yapıyor. Show tv ile önceki yıllarda iftar ve sahur programları yapmak için anlaşan ve bunu başarıyla götüren sevilen ve saygıyı layık olan Mustafa Karataş hoca da bu sezon için Kanal D ile sözleşme yaptı.

Her ne kadar hocaların kanallardan aldığı paralar eleştirilse de onlarında geçinmek gibi para kazanmak gibi doğal ihtiyaçları olduğunu bilmemiz ve hoş karşılamamız gerekir. Ülkemizin Müslüman bir devlet olması ve Ramazan ayında dini bilgiler veren hocalara daha çok ihtiyaç olmasından dolayı televizyon kanallarında da hocalar kapış kapış gidiyor.

Mustafa Karataş Hoca Neden Show Tv den Ayrıldı: Çünkü 2016 yılındaki sözleşmesi bitmişti. Bu yüzden Show tv ile yollarını ayırdı. Mustafa Karataş Hoca Neden Kanal D ile Anlaştı: 2017 yılının ramazan programını sunmak ve sahurda insanları güzel bilgilerle donatmak için Kanal D ile anlaşma yaptı. Mustafa Karataş (2017 Sahur Programı) her gece Saat 02.00 da Kanal D de ekrana gelecek.

Sizde Mustafa Karataş Hoca Neden Show Tv den Ayrıldı Kanal D ile Anlaştı konusundaki yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir, bu konu hakkında diğer yorumculara veya okuyan kişilere bildiklerinizi duyduklarınızı yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkür eder, hayırlı ramazanlar dileriz..


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Mustafa Karataş Hoca Neden Show Tv den Ayrıldı Kanal D ile Anlaştı (2017 Sahur Programı) (1 Yorum)

  1. hayirli ramazanlar
    keske mumkun olsaydi da karatas hoca iftar saatleri de sohbet etseydi alismisiz hocamin guzel sohbetlerine, ben kendim bu yil hep aradim kanallari hocamin iftar programi icin, megerse yokmus

Eklenme Tarihi: 23 Mayıs 2017