Mustafa Karataş ile Sahur Vakti hangi kanalda (2020)

Mustafa Karataş sahurda hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? 2020 Ramazan ayı boyunca dini konularda merak ettiklerinizi “Mustafa Karataş ile Sahur Vakti” programında Mustafa Karataş hocaya sorabilirsiniz.

Mustafa Karataş ile Sahur Vakti hangi kanalda (2020)

 

PROF. DR. MUSTAFA KARATAŞ SHOW TV’DE NEDEN YOK? KANAL MI DEĞİŞTİR Dİ?

Her Ramazan ayında olduğu gibi 2020 yılının Ramazan ayında da ekranların en önemli programlarında birisi olan Show TV’deki “Mustafa Karataş ile Sahur Vakti” ni izlemek isteyen vatandaşlar Show TV ekranlarında programı göremeyince Mustafa Karataş neden yok diye merak ettiler?

Show TV’de görmeye alıştığımız Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın başka bir kanal ile anlaşarak kanaldan ayrıldığı açıklandı

MUSTAFA KARATAŞ HANGİ KANALA GEÇTİ? RAMAZAN SAHUR PROGRAMI HANGİ KANALDA?

Geçtiğimiz yıllardaki Ramazan ayı boyunca Show TV’de “Mustafa Karataş ile Sahur Vakti” programını yapan Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın 2020 yılında Ramazan programı için Kanal 7 ile anlaştığı öğrenildi. Mustafa Karataş’ın Kanal 7’deki sahur programının adı ise “Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Sahur Vakti” oldu.

PROF. DR MUSTAFA KARATAŞ İLE SAHUR VAKTİ KANAL 7’de SAAT KAÇTA BAŞLIYOR?

Ramazan ayının huzuru, İslam tarihinin önemli olayları, Kur’an-ı Kerim tilavetleri, bu mübarek aya özel dualar Ramazan boyunca ‘Mustafa Karataş ile Sahur Vakti’nde yer alacak.

Mustafa Karataş hoca Ramazan ayının maneviyatını izleyicisinin sahur sofrasına taşıyacak. On bir ayın sultanı Ramazan ayının sevinci Kanal 7 ekranlarından evlere ulaştıracak. Ramazan ayının faziletleri, İslam tarihinin önemli olayları, Kur’an-ı Kerim tilavetleri, Ramazan’a özel dualar, Hz. Muhammed’in yaşamından örnekler ve İslam tarihinin tozlu sayfalarında yer alan önemli olaylar Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın anlatımıyla Sahur Vakti’nde hergün Canlı yayında 01:30 ‘da Kanal 7 ekranlarında olacak.

Mustafa Karataş ile Sahur Vakti saat kaçta (2020)

PROF. DR MUSTAFA KARATAŞ İLE SAHUR VAKTİ İLETİŞİM VE WHATSAPP NUMARASI

Mustafa Karataş hocaya sormak, danışmak istediğiniz soruları aşağıdaki iletişim numaralarından ya da Whatsapp Hattından sorabilirsiniz.

Mustafa Karataş ile Sahur Vakti İletişim Numaraları

Sahur Vakti İletişim Telefon Numarası: 0212 300 04 04
Sahur Vaki İletişim Telefon Numarası: 0212 300 06 06

Mustafa Karataş ile Sahur Vakti Whatsapp Hattı

Sahur Vakti Whatsapp Numarası: 0538 261 26 77

YORUMLAR

  1. Selamün Aleyküm Hocam,
    Benim ve Yeni Taniştığım, ve Evlenme kararı aldığımız Arkadaşım için sizin ile konuşmam gerekiyor, Ailem daha doğrusu Annem çok ama çok karşı bizim evlenmemize karşı, tek bir nedeni var karşı olduğu! Bunu size danışmak istedim. Çok şeyler denedim, araya sevdiğimiz aile dostlarını koyduk ama nafile, evlatlıktan red ederim diyor da başka birşey demiyor, benim Doğduğum köyden olmadan birisi ile evlenemezmişim, kaybolur gidermişim, artık hakaret dinleyemez hale geldim, ezip geçmek de istemiyorum, bunuda biliyor, intihar bile etmeye gitiğini bana söytiyor. Lütfen size ihtiyacimiz var, size çok değer veriyor ve seve seve dinliyor, o nedenle bu yol üzere Anneme ulaşmak istiyorum.
    Bize yardımcı olursanız çok memnun oluruz,
    Saygılarla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.