Mustafa Karataş Yeni Sezon (2017-18) Hangi Kanalda Program Yapacak?

Mustafa Karataş Yeni Sezon (2017-18) Hangi Kanalda Program Yapacak?.. Dini programlar her zaman seyirci tarafından beğenerek izlenir. Çünkü evimizden aklımızda kalan soruların cevaplarını alırız ve dini bilgileri öğreniriz. Hayat dair dersler çıkarıp hayatımızı ona göre yönlendiririz.

Herkes aklında olan soruları bir hocaya camiye gidip soramayabilir. Ama telefondan programı arayıp ismini vermeden de herşeyi sorabilir ve öğrenebilirsiniz. Mustafa Karataş ise bize seyircilere en çok yardımcı olan hocalardan birisidir.

Dini bilgisi ve eğitimi ile Türk seyircisinin sorularını ve sorunlarını her zaman çözmüştür. Mustafa Karataş hocanın sunumu da kendini izlettiren bir diğer unsurdur. Mustafa Karataş Hoca yeni sezonda da yine ekranlarda olacak mı? Dini bilgileri Pergamber Efendimiz ve Sahabelerin Hayatlarını bizlerle paylaşacak mı?

Mustafa Karataş yeni sezonda izleyicisi ile hangi kanalda buluşacak? Şimdilik belli değil. 20 Mart 1961 doğumlu olan Mustafa Karataş İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Hadis Anabilim Dalında öğretim üyeliği yapmaktadır. İHAM onursal başkanlığı ve televizyon programcılığına devam etmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 31 Temmuz 2017