Mustafa Sandal Fox TV Ver Gazı Yarışması Ne Zaman Başlayacak? Fragmanı

Mustafa Sandal Fox TV Ver Gazı Yarışması Başvuru Formu Formatı Ne? Mustafa Sandal’ın sunuculuğunu yapacağı yeni bir yarışma başlıyor. Ver Gazı adlı yarışma programının formatı şimdilik bilinmiyor. Ancak Ver Gazı deyince benim aklıma Yaparsın Aşkım gibi bir program geldi. Siz ne düşünüyorsunuz?

Fox TV de yayınlanacak olan programın formatı henüz açıklanmadı. Ver Gazı adlı yarışmanın büyük ödülü de 100.000 TL. Fox TV de yayınlanacak olan Ver Gazı yarışması Ocak ya da Şubat ayında ekrana gelecek. Mustafa Sandal en son klibinin şikayeti ile gündeme gelmişti. Sağlık Bakanlığı Mustafa Sandal’ın son şarkısı Reset’in klibindeki hemşire sahnelerinden rahatsız oldu. Bu yüzden de RTÜK’e şikayet etmiş. Mustafa Sandal olgun bir davranış sergileyerek hemşire kardeşlerimizi rahatsız ettiysek o sahneleri kaldırıyoruz diyerek açıklama yaptı.

Ver Gazı yarışmasının başvuru formu Fox tv ekranlarında yer alacaktır. Başvurularınızı Fox TV resmi sitesinden yapabilirsiniz.

Ver Gazı yarışması Mustafa Sandal Kimdir?

11 Ocak 1970 doğumlu olan Mustafa Sandal Beşiktaş doğumludur. Annesinin babası da Trt’nin eski ritim ve saz ustası Hüseyin İleri’dir. Mustafa Sandal çocukluğundan beri müziğe tutkundur ve üniversite eğitimi yarıda bırakıp yurtdışından Türkiye’ye dönmüştür. Lise de bile yurtdışında okul DJ liği yapmıştır. Sonrasında İstanbul Gelişim Stüdyolarında çalışmıştır.

Müzikal kimliğini bestecilik ve söz yazarlığı ile kazanmıştır. Birçok ünlü şarkıcıya söz ve şarkı vermiştir. İlk albümünü 1994 te çıkardı. Sonrasında bir çok albüm çıkardı ve onlarca ödül kazandı. 2008 de Emina Sandal ile evlendi ve geçtiğimiz aylarda 2018 yılında eşinden ayrıldı. Çiftin Yaman ve Yavuz adında 2 oğlu var.

Ver Gazı yarışmasında Mustafa Sandal sunucu da olabilir jüri koltuğuna da oturabilir. Ancak yarışmanın formatı ile ilgili bir açıklama yapılmadı. Bakalım formatı nedir? Başvurular ne zaman başlayacak?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 15 Temmuz 2018