Mustafa Sandal Ver Gazı Yarışması Başvuru Katılım Formu (Bitcoin Kazandıran Yarış)

Mustafa Sandal kadar bitcoin dağıtması ile de çok konuşulacak bir yarışma geliyor Fox tv den. Farklı yarışma ve programları ile adından sıkça söz ettiren Fox bu kez de yeni dünya parası Bitcoin dağıtacak olan Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal yıllar sonra fox tv de sunacağı Ver gazı isimli yarışma programı ile ekranlara müthiş bir dönüş yapacak..

Ünlü oyuncu Mustafa Sandal ‘Ver Gazı’ adlı programla Fox tv de izleyiciyle buluşacak 2018-2019 yeni sezonunda. Mustafa Sandalın sunacağı bu yeni yarışmanın adı Ver Gazı olacak. Ver Gazı Yarışmasının birincisine 100 bin TL para ödülü verileceği açıklanırken bu paranın nakit Türk parası olarak değil yeni sanal para olan Bitcoinle yapılacağı duyuruldu.

Mustafa Sandal Ver Gazı Yarışması Başvuru Katılım Formu: Henüz form yayınlanmadı ancak kısa süre sonra buradan ulaşabilirsiniz. Ver Gazı isimli yarışma programında ise birinci olana ödeme Bitcoin ile yapılacak. Yarışmanın formatı gereği kendi fikirleri ile yarışacak olan programda, ödülün Bitcoin olarak verilmesini Mustafa Sandal’ın bizzat kendi fikri olduğu ve özellikle yarışmacıların gençlerden seçilmesini istediği belirtiliyor.

Dizihaberi.Tv’nin ulaştığı bilgiye göre 2018 yılında Ocak-Şubat aylarında ekranlarda olması beklenen bu sıradığı yarışma programının kanalı ise FOX TV olacak. Mustafa Sandal Ver Gazı Yarışması Başvuru Katılım Formunu çıkınca buradan sizlerle paylaşacağız.

Mustafa Sandal Ver Gazı Yarışması Başvuru Katılım Formu talep edin..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Mustafa Sandal Ver Gazı Yarışması Başvuru Katılım Formu (Bitcoin Kazandıran Yarış) (2 Yorum)

Eklenme Tarihi: 26 Aralık 2017