Mutluluk Zamanı Filminin Müziği Şarkısı Yorumları (Barış Arduç ve Elçin Sangu)

Kiralık Aşk dizisiyle tüm ülkenin sevdiği iki insan oluverdiler. Bir dizi ile milyonların gönlüne taht kuran ikili Barış Arduç ve Elçin Sangu yeni sinema filmi Mutluluk Zamanı tanıtım fragmanı çıktı. Star tv de ekrana gelen Kiralık Aşk dizisinde reyting rekorlarına imza atan sıradışı uyum ve başarılarıyla isimlerinden çokca söz ettiren ikili sevilmelerinin ve izleyiciden gelen talepleri karşılamak için yeni bir film ile sinemada boy gösterecekler.

Mutluluk Zamanı isimli sinema Filminin tanıtım fragmanı yayınlandı internette. Mutluluk Zamanı film Müziği Şarkısını sizlere sunmak istiyoruz. Aslında bildiğiniz bir şarkı ama olsun film ile çok güzel bir uyum sağlamış. Mutluluk Zamanı film Yorumlarınızı, Barış Arduç ve Elçin Sangunun Mutluluk Zamanı sinema filmindeki rollerini nasıl buldunuz beğendiniz mi aşağı yazmanızı bekliyoruz sizlerden.

Mutluluk Zamanı filmini Şenol Sönmez yönetiyor. Mutluluk Zamanı filminde Barış Arduç ve Elçin Sangudan başka Cengiz Bozkurt ve Levent Öktem gibi isimler de oldukça önemli rollerde bulunuyor. Çekimlerin bittiği ve sinema için gün sayan filmin 10 kasım’da vizyona gireceği kesinleşti. ”Mutluluk Zamanı ” filminde çalan güzel bir şarkı var. Mutluluk zamanı filminde Dumanın seslendirdiği Kimseyi görmedim ben Senden daha güzel Kimseyi tanımadım ben Senden daha özel Kimselere de bakmadım Aklımdan geçer Kimseyi tanımadım ben isimli şarkısını sizlere sunuyoruz fragmanla birlikte.


Mutluluk Zamanı filmi 10 Kasım 2017’de vizyona girecek..İşte Barış Arduç ve Elçin Sangu Mutluluk Zamanı Fim Fragmanı 

Mutluluk Zamanı film müziği şarkısı Duman: Kimseyi görmedim ben Senden daha güzel Kimseyi tanımadım ben Senden daha özel Kimselere de bakmadım Aklımdan geçer Kimseyi tanımadım ben
Kimseyi görmedim ben
Senden daha güzel
Kimseyi tanımadım ben
Senden daha özel
Kimselere de bakmadım
Aklımdan geçen
Kimseyi tanımadım ben
Senden daha güzel

Sana nerden rastladım
Oldum derbeder
Kendimi sana sakladım
Senden daha güzel
Kimseleri de takmadım
Ölsem değişmem
Kimseyi tanımadım ben
Senden daha güzel

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Mutluluk Zamanı Filminin Müziği Şarkısı Yorumları (Barış Arduç ve Elçin Sangu) (4 Yorum)

Eklenme Tarihi: 7 Ekim 2017