Ne Seninle Ne Sensiz Avukat Feyza Altun Kimdir? Ne Avukatı Branşı Nedir

Fox tv de 17 Temmuz günü başlayan Ne Seninle Ne Sensiz programı merak uyandırdı. Avukat olarak görev alan  Feyza Altun Kimdir? ne iş yapar hangi avukat barosuna dahil asıl branşı nedir boşanma avukatı mı gibi sorular geliyor ve bizde dizihaberi.tv olarak bunlara yanıt vereceğiz..

Seda Akgülün sunuculuğunda başlayan ve oldukça iddialı bir şekilde bütün sorunlu evlilikleri boşanmaya giden yuvaları kurtarma iddiası ile yayın hayatına başlayacak olan Ne Sensiz Nede senle isimli program daha başlamadan tartışma yarattı. Neden bu tartışma diye soranlar olursa hemen bahsedeyim.

Bildiğiniz üzere geçen sezon Kısmetse Olur programını sunan ve yarışmada 2 sezon boyunca sadece 1 çift evlendirebilen Seda Akgün kendisi de bir evlilik yapmıştı bu süreçte. Ancak evliliği sadece 3 ay süren Seda Akgülün böyle boşanma üzerine bir program sunması ne kadar doğru veya güvenilir olur?,

Yine herşey kurmaca düzmece mi olacak Kısmetse Olurda olduğu gibi diye merak edenler şimdiden sormaya başladı. YAda madem boşanma konusunda  o kadar iyisin iddialısın da kendin neden 3 ay içinde 2. evliliğinden ayrıldın diye merak edip sorarlar. Neyse biz gelelim Ne Seninle Ne Sensiz programının Avukatı Feyza Altun Kimdir? Ne Avukatı Branşı Nedir Feyza Altun boşanma avukatı mı aile hukukuna mı bakıyor sorularına..

Feyza Altun Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirmiş ve İstanbul’da kendi avukatlık bürosunu açarak hukuk mücadelesine başlamıştır. Altun Hukuk ve Danışmanlık adı altında işletmesi olan ve oldukça başarılı olduğu bilinen Feyza Altun Seda Algülün yeni programı Ne Seninle Ne Sensiz programıyla daha da meşhur oldu.. Detaylı bilgiler gelecektir..

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.